اخبار بخشداری ها

یادواره 5400شهید استان کردستان در دبیرستان صائب برده رشه برگزار شد

یادواره 5400شهید استان کردستان در دبیرستان صائب شهر برده رشه از توابع بخش خاو میر آباد با حضور ماموستا رستمی نماینده مردم کردستان در خبرگان رهبری ،باشی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ،خوشیر بخشدار خاو میرآباد و دیگر مسئولین شهرستان برگزار شد
 یادواره 5400شهید استان کردستان در دبیرستان صائب برده رشه برگزار شد
نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری در یادواره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان و ۸۲ شهید دانش آموز شهرستان مریوان که در دبیرستان صائب شهر برده رشه برگزار شد گفت :هر شهید یک پیام خاص دارد و آن هم پیام ایثار، شهادت،امنیت،آسایش و عزت و سرافرازی است.

🔹ماموستا فایق رستمی افزود: انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی است که بدون حمایت و پشتیبانی بیگانگان و کشورهای خارجی و فقط با ایمان راسخ و اعتقاد قلبی،وحدت و همدلی مردم و رهبری های حکیمانه امام خمینی(ره) شکل گرفت .

🔹وی اضافه کرد :همه قدرتهای مطرح جهان که تاب تحمل ایران اسلامی و مقتدر را نداشتند علاوه بر توطئه های مختلف،جنگی نابرابر را بر این انقلاب نوپا تحمیل کردند اما ملت سرافراز ایران اسلامی با دفاع جانانه خود در دوران هشت سال دفاع مقدس از این امتحان سربلند بیرون آمدند.

🔹نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: دشمنی دشمنان با جنگ تحمیلی پایان نیافت و این دشمنی همچنان با انواع دسیسه ها و فتنه ها از جمله تحریم های گوناگون ادامه داشت که با درایت رهبر فرزانه انقلاب و حمایت مردم از نظام و انقلاب ره به جایی نبرد.

🔹ماموستا فایق رستمی گفت : برگزاری یادواره های شهدا به زنده شدن یاد و خاطره شهدای والامقام و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یک فرهنگ ناب کمک می کند.

بازدید [ 1627 ]
برچسب ها