اخبار

‍ جلسه هماهنگی مسابقات جایزه بزرگ دوچرخه سواری ، جشنواره بازی های بومی ، محلی و شنای آبهای آزاد به ریاست فرماندار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان ، فرماندار مریوان در جلسه برنامه ريزي اين مسابقات در فرمانداري افزود: خوشبختانه پتانسيل مناسب گردشگري و تفريحي و وجود دریاچه زیبای زریبارموجب شده كه در برای اولین بار میزبانی اولین مسابقه رسمی فدراسیون ورزش مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه سواری توردریاچه زریبار در رده های سنی جوانان و بزرگسالان با جایزه 20 میلیون تومانی که از سوی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان متقبل شده است ، روز جمعه 10 شهریور به ميزبان مریوان برگزار شود.
‍ جلسه هماهنگی مسابقات جایزه بزرگ دوچرخه سواری ، جشنواره بازی های بومی ، محلی و شنای آبهای آزاد به ریاست فرماندار برگزار شد
رئیس شورای اداری مریوان با اشاره به این رویداد مهم ملی  و حضور 120دوچرخه سوار مطرح کشور در مریوان و نقطه صفر مرزی ، خاطر نشان کرد: این حضور خاطر انگیزه نشان از امنیت بالای منطقه صفر مرزی و نشاط و شادابی کامل درشهرستان مریوان  را می رساند.
وی اظهار داشت: برای سالهای آتی این رویداد مهم در تقویم دوچرخه سواری فدراسیون ثبت و مریوان در سالهای آینده میزبانی این مسابقات را در سطح بین المللی نیز می تواند  برعهده بگیرد.
شفیعی افزود: مسیر این مسابقه با توجه به گردشگری بودن مناطق بکر و زیبای روستاهای اطراف دریاچه از روستای های ساوجی، قلقله  و چندین روستای محورگردشگری عبور و  برگزار می شود.
وی همچنین از برگزاری هفتمین دوره مسابقات آب های ازاد دریاچه زریبار در روز دوشنبه هفته آینده 13 شهریور  با حضور 20 تیم از 20 استان کشور در رده های سنی مختلف خبر داد.
به گفته فرماندار مریوان روز چهارشنبه 15 شهریور بازی های بین المللی بومی ، محلی  به میزبانی مریوان دردریاچه زریبار هم برگزار می شود.
در ادمه این نشست به  ریز برنامه ها  ، هماهنگی ها و شرایط چگونگی برکزاری بهتر این سه رویداذ مهم ورزشی پرداخت شد.

بازدید [ 114 ]
برچسب ها