اخبار

کمک به فرمانداری که نیت خدمت دارد ضروری است

کمک به فرمانداری که نیت خدمت دارد ضروری است

 به گزارش روابط عمومی  فرمانداری مریوان  پیش ‌از ظهر یکشنبه مورخ 12/8/98 دبیرخانه ستاد هماهنگی امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مستقر در اداره جهاد کشاورزی مریوان میزبان روسا و دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مریوان بود. در این جلسه که آرتیکاس اقبال، سرپرست فرمانداری و قائم‌مقام ستاد شهرستان، سرهنگ پاسدار منصور ولی‌ئی فرمانده سپاه پاسداران، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مریوان حضو داشتند، محمود الله‌مرادی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گفت: کمک به فرمانداری که نیت خدمت دارد واجب ضروری است.

 

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: فرارسیدن هفته وحدت را تبریک می‌گویم و انشالله این هفته شاهد نمایش وحدت و همبستگی بیشتر مردم باشیم. همچنین 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی، روز دانش‌آموز و تبعید امام خمینی(ره) از ایران را گرامی می‌داریم. همچنین یاد و خاطره شهید حسین فهمیده و هفته بسیج دانش‌آموزی را گرامی می‌داریم. از بیانات جناب آقای دکتر اقبال تشکر می‌کنم چرا که نکات مهمی را در سخنان‌شان مورد اشاره قرار دادند.

، محمود الله‌مرادی اضهار داشت: یکی از موفقیت‌هایی که جمهوری اسلامی امروز در سطح دنیا به دست آورده حرکت بر اساس آموزه وحدت است. معتقدم همه ما که دارای هدف مشترک هستیم اگر چارچوب‌های کاری خود را تشخیص دهیم و نسبت به هدف اولیه متعهد باشیم می‌توان مسیر را به خوبی پیمود حتی اگر در این مسیر سلایق مختلف باشد. ستون خیمه انقلاب ولایت و رهبری است. اگر این ستون را چسبیدیم می‌توان ذیل آن با دیدگاه‌های مستقل خود، چه چپ باشیم یا راست و یا معتدل، طی مسیر کرد. نکته آنجاست که این استقلال و اختلاف سلایق نباید زمینه‌ساز نفوذ دشمن گردد. اگر چنین کردیم کار و فعالیت در هر حوزه و منصبی لذت‌بخش می‌شود. بارها در عرایضم تاکید کرده‌ام که چنین نگاه وحدت‌آفرینی میان مردم و کارگزاران نظام مقدس اسلامی برقرار است. امکان دارد در جاهای دیگر کشور میان دولت و حاکمیت تفاوت قایل شوند اما در این استان دولت و حاکمیت در نگاه مردم یکی است و از نظر آنها دولت روحانی با دولت احمدی‌نژاد یا غیرهم فرقی ندارد و قدرشناس خدمات نظام هستند. لذا نباید خودمان تخریب‌گر خدمات نظام مقدس در منطقه باشیم. در این مملکت کار و فعالیت بر محور دلبستگی به ولایت صورت می‌گیرد. تعریف بصیرت هم همین است: علیرغم داشتن فکر مستقل قدرت تشخیص جهت‌گیری رهبر و ولی امر را دارا بودن.

الله‌مرادی تاکید کرد: اگر مشکلات و تنگناهایی امروز بر سر راه ملت و نظام وجود دارد مشکلاتی از جنس اقتصادی است و سابقه مدیریتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی به ما می‌گوید انشاالله با سرفرازی از این مرحله هم عبور خواهیم کرد. یادمان نرود که شعارمان از اول نهضت چی بود: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی. در این شعار محوری شما خواسته و نیاز اقتصادی نمی‌بینید. نیروی نظامی ایران شاهنشاهی در اقصی نقاط مملک اسلامی بر علیه مسلمانان اقدام می‌کرد اما امروز نیروهای نظامی ما در حمایت از مستضعفان و پابرهنگان وارد عمل می‌شوند و این برآمده از ارزش‌ه و شعائر انقلاب است.

وی افزود: امروز اگر به دنبال حفظ اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم بایستی الگوی مقاومت مسلمانان تحت رهبری پیامبر اسلام(ص) در قضیه محاصره شعب ابی‌طالب را پیش چشم داشته باشیم. اگر چنین کردیم خداوند هم ما را یاری می‌کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در پایان گفت: مهمترین معروفی که در جامعه امروز بایستی مورد توجه قرار گیرد وحدت است ولاغیر. همدلی میان آحاد جامعه، مسئولان و مردم ما را از این گردنه‌های سخت عبور خواهد داد. اگر به سرنوشت کشور بی‌تفاوت باشیم و اختلافات مسئولان کشور-به‌ویژه در آستانه انتخابات مجلس یازدهم- بالا بگیرد اقتدار فعلی جمهوری اسلامی تخریب خواهد شد و ناامنی دامن مردم را خواهد گرفت. در جهت ساختن سرنوشت بهتر کشور و شهرمان دست هم را بگیریم. وقتی فرمانداری آمده و نیت خدمت دارد کمک و مشاوره به او بدهیم؛ اگرچه خط و ربط سیاسی او با ما تفاوت داشته باشد. من و جناب دکتر اقبال هیچ‌وقت همفکر نبودیم اما هیچوقت هم دعوا نداشته‌ایم. تفرقه میان مسئولان نمود اصلی‌اش در میان مردم و جامعه خود را نشان می‌دهد. لذا امروز نیاز ما و جامعه‌مان حفظ و تقویت اتحاد و همدلی مسئولان با هم و با مردم است.

برچسب ها