اخبار

چهارمین جلسه کمیته مناسب سازی معلولین در مریوان برگزار شد

چهارمین جلسه کمیته مناسب سازی معلولین با حضور شفیعی فرماندار ،بهمنی رئیس اداره بهزیستی و دیگر مسئولان ادارات در فرمانداری مریوان برگزار شد.
چهارمین جلسه کمیته مناسب سازی معلولین در مریوان برگزار شد

فرماندار شهرستان مریوان از مناسب سازی خیابان جمهروری و مسیر برخی از مساجد این شهر برای تردد معلولین خبر داد.
محمد شفیعی در جلسه مناسب سازی محیط برای تردد معلولان و جانبازان که عصر امروز با حضور برخی از مسئولان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان مریوان برگزار شد اظهار کرد : یکی از مهمترین وظایف دستگاه های دولتی ساماندهی محیط مناسب در راستای تردد معلولان و جانبازان است.
شفیعی خاطرنشان کرد : انجام اقدامات مناسب به شیوه ای که معلولان در انجام فعالیت های روزمره خود با کمترین مشکل موجود روبرو نشوند یکی از مهمترین فعالیت هائی است که ادارات و ارگان های خدمات رسان دولت باید انجام دهند.
وی تصریح کرد : خیابان جمهوری مریوان یکی از مهمترین خیابان های اصلی شهر است که بیشترین تردد را دارد و متاسفانه امروزه هردو طرف این خیابان بدون سنگ فرش مناسب است لذا باید از سوی کارشناسان مربوطه میزان اعتبارات لازمه برای احیای این سنگ فرش های موجود مورد بررسی قرار گیرد.
فرماندار شهرستان مریوان خاطرنشان کرد : خیابان جمهوری که مهمترین و اصلی ترین خیابان شهر است و تردد در ان بسیار زیاد است باید مورد توجه ویزه ای از سوی شهرداری و دیگر ادارات خدمات رسان قرار گرفته و برای احیای آن فعالیت زیادی داشته باشند.
محمد شفیعی بیان کرد : مسجدهژاره در خیابان جمهوری مریوان یکی از مساجدی است که در آن شاهد بیشترین تردد معلولان هستیم لذا مناسب سازی این مسجد و تمامی مساجدی که بیشترین تردد معلولان در آنجا صورت می گیرد باید از سوی اوقاف مریوان مورد بررسی قرار گرفته و میزان اعتبارات لازمه برای ساماندهی انها نیز مشخص گردد.
شفیعی تصریح کرد : پس از بررسی های موجود از سوی ارگان های خدمات رسان و کارشناسان مربوطه در امر ساماندهی و مناسب سازی محوطه های خیابان جمهوری و مساجد پرتردد مریوان و شناسایی میزان اعتبارات لازمه از ابتدای سال آینده جذب این اعتبارات در دستور کار قرار خواهد گرفت.
فرماندار شهرستان مریوان اظهار کرد : شهرداری مریوان و دستگاه های اجرایی نسبت به ایجاد امکانات و شرایط رفاهی معلولان در ساخت و سازها و مناسب سازی مکان های عمومی در راستای تردد و رفت و امد معلولان اهتمام ورزند.

بازدید [ 1084 ]
برچسب ها