اخبار

پیام فرماندار مریوان به مناسبت هفته وحدت

فرماندار مریوان در پیامی هفته وحدت را به تمام مسلمانان بالاخص مردم ایران اسلامی تبریک گفت در این پیام آمده است
پیام فرماندار مریوان به مناسبت هفته وحدت

امروزه اگر کسی بخواهد، الگو و سرمشقی برای تمام جهانیان معرفی کند که دیگران در رفتار و گفتار از او پیروی کنند، وجود مبارک رسول خداست. خداوند در قرآن کریم می فرماید: «لَقَدْ کانَ لَکمْ فی رسول الله أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ» برای شما در رسول خدا، الگوی بسیار نیکویی است؛
.دین حضرت محمد(ص) زداینده کینه ،کدورت ، خودخواهی ، گروه گرایی ، تعصب ، فرقه بازی و تفرقه جویی است ویکی از راه های اتحاد، محور قرار دادن پیامبر اکرم (ص) و قرآن کریم و هوشیاری مقابل دسیسه های دشمنان است که اگر این راهکار عملی شود دشمنان هرگز نمی توانند به امت اسلامی ضربه وارد کنند.
 هفته وحدت، هفته تحکیم میثاق هاوایجاد همبستگی، اتحاد و تقویت وحدت وافزایش اخوت و برادری بین مذاهب اسلامی با هر نوع گرایش و اختلافات فکری است. دشمنان میهن اسلامی همواره در تلاشند تا با ایجاد تفرقه در صفوف مسلمین ، رمز موفقیت و پیروزی ما که همانا انسجام و همبستگی ملت ایران است را خدشه دار کنند.
لذامیلاد پیامبر (ص) منادی وحدت امت اسلامی را که سد دفاعی مقابل تفرقه افکنی و ضربه زدن به اعتقادات دینی و زمینه ساز تحکیم جهان اسلام در مقابل گروه های تکفیری و ضد دینی است را به عنوان یک فرصت مغتنم شمرده و این جشن فرخنده را بر تمام مردم متدین شهرستان مریوان تبریک عرض نموده و موفقیت و سلامتی بیش از پیش را برای یکا یک این مردم غیور از خداوند منان  خواستارم.

بازدید [ 905 ]
برچسب ها