اخبار

همایش پلیس و روحانیون مریوان برگزار شد

همایش پلیس و روحانیون مریوان با حضور فرمانده نیروی انتظامی کردستان ، فرماندار مریوان و روحانیون این شهرستان برگزار گردید.
همایش پلیس و روحانیون مریوان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان همایش پلیس و روحانیون مریوان با حضور فرمانده نیروی انتظامی کردستان ، فرماندار مریوان و روحانیون این شهرستان برگزار گردید.
فرمانده نیروی انتظامی کردستان با بیان اینکه امروزه جایگاه امنیت و اهمیت آن بخوبی قابل لمس و درک می باشد گفت : امنیت در استان مرزی کردستان که بعد از انقلاب با نامنی های روبرو بود و دشمن برای ضربه به نظام از هیچ تلاشی تاکنون دریغ نکرده است بسیار قابل لمس می باشد.
سردار خرم نیا با اشاره به اینکه کردستانی های قدر این امنیت را بسیار بیشتر از همه می دانند افزود : امنیت محور تمامی توسعه هاست و نامنی موجب عقب ماندگی جوامع خواهد بود.
وی اضافه کرد : مردم و خصوصا روحانیون یک رکن اصلی امنیت در جامعه اسلامی ایران می باشند.

فرماندار مریوان نیز در این مراسم با بیان اینکه گردشگری و توسعه آن در این شهر مرزی در کنار امنیت و آرامش موجود بسیار قابل توسعه می باشد گفت : با تعامل روحانیون در کنار پلیس امنیت و پایداری آن در این منطقه بیشتر شده است.
محمد شفیعی افزود : روحانیون با گفتمان چهره به چهره با دولتی های می توانند به آسیب شناسی و برطرف کردن مشکلات مردم بسیار نقش بسزایی را ایفا کنند.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری نیز در این جلسه با بیان اینکه علما و نیروی انتظامی برای برقراری امنیت با هم اجین شده اند گفت : به برکت خون شهدا ، رزمندگان اسلام و روحانیون آگاه شاهد امنیت بسیار پایدار در این منطقه می باشیم.
ماموستا رستمی افزود : امروزه علما وظیفه سنگین در راه برقراری امنیت همچون دوران هشت سال دفاع مقدس که جانانه بر سر راه دشمن ایستادند بر عهده دارند.

ماموستا شیرزادی امام جمعه مریوان نیز در این همایش گفت : نقش نیروهای نظامی در برقراری امنیت بر کسی پوشیده نیست و شر و اذیت و آزار بسیاری  از خاطیان و خلافکاران تنها با برخورد قاطع این نیروها در جامعه کاسته یا از بین می رود.
وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در این منطقه همواره تعامل بسیار خوبی با روحانیون داشته است از تلاش های این قشر زحمت کش و جان بر کف قدر دانی و تشکر نمود.

بازدید [ 892 ]
برچسب ها