اخبار

مقابله با مفاسد اداری در اولویت دستگاه های اجرایی شهرستان باید باشد

مدیرکل بازرسی کردستان در ششمین جلسه اداری که باموضوع سلامت محیط اداری که به مناسبت گرامیداشت هفته امربه معروف و نهی ازمنکر به ریاست فرماندار مریوان و با حضور نماینده خبرگان رهبری ، امام جمعه و روسای ادرات و دستگاه های اداری، حراست ادرات مرتبط شهرستان مریوان در سالن جلسات برگزار شد: گفت : مقابله با مفاسد اداری در اولویت دستگاه های اجرایی شهرستان باید باشد.
مقابله با مفاسد  اداری در اولویت دستگاه های اجرایی شهرستان باید باشد
مدیرکل بازرسی کردستان در ششمین جلسه اداری که باموضوع  سلامت محیط اداری  که به مناسبت گرامیداشت هفته امربه معروف و نهی ازمنکر به ریاست فرماندار مریوان و با حضور نماینده خبرگان رهبری ، امام جمعه  و روسای ادرات و دستگاه های اداری، حراست  ادرات مرتبط  شهرستان مریوان در سالن جلسات برگزار شد: گفت : مقابله با مفاسد  اداری در اولویت دستگاه های اجرایی شهرستان باید باشد.
محمود رضا مهرورز افزود: سازمان بازرسی کردستان از مجموعه دستگاه‌های تابعه دستگاه قضاست که به صورت منظم و مستمر دستگاه‌های اجرایی استان را رصد می‌کند.
وی مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری را از اولویت‌های مهم اداره کل بازرسی استان در سال جاری بیان کرد و گفت: اولویت این اداره کل بازرسی دستگاه‌های اجرایی استان به منظور پیشگیری از وقوع جرم است.
مهرورز با بیان اینکه پیشگیری از وقوع جرم را به عنوان اصل مهمی در دستور کار قرار داده‌ایم، تصریح کرد: در صورت مشاهده هر نوع تخلفی نیز بنا به وظایف و بر اساس چهارچوب قوانین با متخلفین برخورد قاطع خواهیم کرد.
به گفته وی بهترین لباس برای مومن تقوا است.
وی تاکید کرد: مسئولیت گریزی در ادارات و بین کارمندان مصداق خیانت است.
مدیرکل بازرسی کردستان خاطرنشان کرد: البته پیشگیری از وقوع جرم تنها وظیفه دستگاه قضا نبوده و تحقق اهداف در این حوزه نیازمند تلاش و همکاری همه بخش‌هاست.
مهرورز خاطرنشان کرد: بازرسی استان نیز به همین منظور نظارت دقیق و مستمر بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی را در راستای خدمات‌رسانی هرچه بهتر آنان به مردم و تحقق شعار همدلی و هم‌زبانی به کار بسته است.

بازدید [ 545 ]
برچسب ها