اخبار

مریوان خط مقدم دفاع از میهن اسلامی است

راهپیمایی یومالله ۲۲بهمن با حضور خوش اقبال معاون سیاسی استانداری کردستان ، باشی سرپرست فرمانداری،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،امام جمعه ،فرماندهان نیروهای مسلح و حضور پرشور مردم در مریوان برگزار شد.
مریوان خط مقدم دفاع از میهن اسلامی است

راهپیمایی یومالله ۲۲بهمن با حضور خوش اقبال معاون سیاسی استانداری کردستان ، باشی سرپرست فرمانداری،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،امام جمعه ،فرماندهان نیروهای مسلح و حضور پرشور مردم در مریوان برگزار شد.

در این مراسم معاون سیاسی امنیتی استانداری استان کردستان مریوان را پیشانی انقلاب اسلامی در استان کردستان عنوان کرده و اظهار کرد : شهرستان مریوان همواره خط مقدم دفاع از میهن اسلامی ایران بوده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان، حسین خوش اقبال در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه که همزمان با سراسر کشور در مریوان برگزار شد ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد : راهپیمایی امروز برای گرامی داشت چهل سال استقامت، آزادگی و ایثار در برابر استکبار جهانی و چهل سال دفاع از مسلمانان و مظلومان جهان است
خوش اقبال تصریح کرد : استقلال یعنی خون یعنی مبارزه بی امان و توکل بر خدا و یعنی افتخار به گذشته و امید  به آینده و در این سال هایی که از عمر انقلاب می گذرد همواره مردم دل به اسلام و انقلاب بسته اند.
وی بیان کرد : مردم همیشه با تبعیت از رهبری و دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی خود به دنیا اثبات کردند که همواره و با تمام وجود در تمامی عرصه های سیاسی حضور داشته و فریاد زندن که ما هستیم بر آن عهدی که بستیم.
معاون سیاسی امنیتی استانداری استان کردستان خاطرنشان کرد : شهرستان مریوان یکی از اصیل ترین مناطق کشور که از نظر دینیو مذهبی به شهر مناره ها و مساجد معروف می باشد مریوان با مردمانمی غیور و شرافتمند و با فرهنگ و با غیرتی که در طول چهل ساله انقلاب اسلامی ثابت کرده اند که همواره در خدمت آرمان های این انقلاب اسلامی بوده و هستند و خواهند بود.
حسین خوش اقبال بیان کرد : شهرستان مریوان پیشانی جمهوری اسلامی ایران در استان کردستان و در خط مقدم دفاع از آب و خاک کشورمان ایران است.
خوش اقبال اظهار کرد : این ملت با تحمل سختی ها و مشقات فراوان در هشت سال دفاع مقدس و در جنگ نابرابری که با صدام داشتیم زیر شدیدترین حملات هوایی آمریکائی ها و دشمن بعثی بود اما شهر را خالی نکردند و برای جمهوری اسلامی مرزبانان غیور و رزمندگان دلاور میهن بودند.
وی عنوان کرد : ملت همیشه در صحنه مریوان همواره با امام، انقلاب و رهبری بوده اند و خواهند بود و کجایند دشمنان این مرز و بوم تا حضور پرشور این مردم غیور را در راهپیمایی 22 بهمن ماه و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مشاهده کنند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری استان کردستان ضمن تقدیرذ و تشکر از حضور پرشور مردم مریوان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تصریح کرد : ملت مریوان همزمان با مردم سراسر کشور حماسه ای دیگر را خلق کرده و دشمنان این دیار را مایوس و ناامید کردند.
حسین خوش اقبال افزود : ما هنوز فراموش نکرده ایم زمزمه دشمنان این دیار اسلامی را که میگفتند ایران اسلامی و ملت سرافراز ایران جشن چهل سالگی انقلاب را نخواهند گرفت و امروز مردم سراسر ایران یکپارچه در خیابان های کشور حضور یافتند و اعلام کردند که به کشور و رهبر ایران اسلامی خود افتخار می کنند.
خوش اقبال افزود : فراموش نکرده ایم زمانی را که رژیم بعثی عراق جنگ نابرابری را علیه ایران اسلامی آغاز کردند و رژیم بعثی عراق همراه با استکبار جهانی و بسیاری از کشورهای ظالم بر علیه ملت مظلوم ایران اسلامی جنگی نابرابر و ناعادلانه را ایجاد کردند و آیا جز به عش اسلام، انقلاب و امام راهی دیگری برای مبارزه بود و آیا این سرافرازی و پیروزی نتیجه وحدت و یکپارچگی ملت ایران نیست.
وی تصریح کرد : دشکمنان این میهن کجایند زمانی که شعار تابستان داغ و زمستانی سرد را سر می دادند که ببینند با تمام مشکلاتی که دارند در خمیابان های کشور حضور یافته اند تا بار دیگر ضکمن تجدید عهد و پیمان خود با آرمان های این انقلاب و امام راحل بار دیگر به استکبار جهانی اثبات کنند که هیچگاه تسلیم ظالم نخواهند شدو همواره پایبند به آرمان های این انقلاب خواهند بود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار استان کردستان در پایان سخنان خود اظهار کرد : دشمنان داخلی و خارجی بیایند و ببینند که مردم ایران اسلامی یکپارچه به خیابان ها آمده اند تا از آرمان های این انقلاب دفاع کنند و باید عنوان کرد که ما مشکلات زیادی داشتیم و با توجه به تحریم های ظالمانه استکبار جهانی ما پیشرفت قابل توجهی داشته ایم.

برچسب ها