اخبار

مریوان آماده پذیریای از میهمانان نوروزی است

جلسه ستاد تسهیلات خدمات سفر که با حضور فرماندار برخی از مسئولان شهرستان مریوان در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
مریوان آماده پذیریای از میهمانان نوروزی است
فرماندار شهرستان مریوان ضمن اعلام آمادگی این شهرستان برای استقبال از میهمانان نوروزی اظهار کرد : امکانات موجود در شهرستان مریوان آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است.
محمد شفیعی در جلسه ستاد تسهیلات خدمات سفر که با حضور برخی از مسئولان این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری مریوان برگزار شد اظهار کرد : شهرستان میروان با دارار بودن پیشینه ای فرهنگی و طبیعت بکر در طول چند سال اخیر به عنوان یکی از مهمترین مکان های گردشگری و توریستی شناخته شده است.
شفیعی افزود : این شهرستان دارای توانمندی های زیادی در جذب توریست و گردشگران داخلی و خارجی است که این شهرستان در سال های اخیر از نظر جذب توریست و گردشگران رتبه های نخست استانی را به خود اختصاص داده است.
وی با اشاره به فرارسیدن ایام تعطیلات نوروزی بیان کرد : در راستای ارائه خدمات به تمامی مسافرین و میهمانان نوروزی تمامی زیرساخت ها و امکانانت موجود در این شهرستان مورد بازرسی های دقیقی قرار گرفته و امید است که ایام خوبی به کام میهمانان و همشهریان عزیز این شهرستان داشته باشیم.
فرماندار شهرستان مریوان افزود : با هدف ارتقاء اسکان میهمانان نوروزی در کنار مهمانسرا و هتل های موجود در سطح شهرستان مریوان بیش از 30 مدرسه با 270 کلاس درسی جهخت اسکان میهمانان آامده شده اند.
محمد شفیعی افزود : از مجموع مدارس اماده شده برای ارائه خدمات به میهمانان نوروزی شهرستان مریوان می توان برای هر شب به بیش از یک هزار و 200 نفر اسکان جدای از هتل های موجود و و دیگر مسافرخانه هائی که در این شهرستان وجود دارد را اسکان داد.
شفیعی تصریح کرد : با توجه به حضور گسترده مردم سراسر کشور در ایام تعطیلات نوروزی در این شهرستان تمامی امکانات و زیرساخت های لازمه برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی نیز تعبیه شده و این شهرستان در آمادگی کامل برای پذیرایی از میهمانان نوروزی را دارد.
وی خاطرنشان کرد : با توجه به میزان سطح انتظارات میهمانان نوروزی و با هدف ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده به مسافرین در طول ایام تعطیل دو اکیپ در سطح شهرستان مشغول به گشت زنی خواهند بود و همچنین امنیت کامل از سوی نیروهای نظامی و انتظامی برقرار خواهد بود.

بازدید [ 978 ]
برچسب ها