اخبار

مریوان آماده برگزاری باشکوه راهپیمایی 22 بهمن / رسانه ها خط مقدم مبارزه با دشمنان هستند

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور باشی سرپرست فرمانداری و دیگر مسولین ادارات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
مریوان آماده برگزاری باشکوه راهپیمایی 22 بهمن / رسانه ها خط مقدم مبارزه با دشمنان هستند
سرپرست فرمانداری شهرستان مریوان گفت : مریوان آماده برگزاری راهپیمایی 22بهمن با شکوهی بیش از سال های گذشته است.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری به نقل از خبرگزاری کردپرس، یوسف باشی در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم الله 22بهمن که عصر امروز در محل سالن جلسات فرمانداری و با حضور مسئولان این شهرستان برگزار شد اظهار کرد : مسئولان سطح شهرستان مریوان آمادگی کامل برای ایجاد فضای مناسب در راستای برگزاری هرچه باشکوهتر راهپیمایی 2 بهمن را داشته و مردم نیز در این روز حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد.
باشی افزود : متاسفانه نظام جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان مظلوم واقع شده و دشمنان این نظام همواره از تمام امکانات خود به ویژه امکانات شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی برای نفوذ در بین جوانان استفاده ی کند و به صراحت می توان گفت که ایران اسلامی امروزه از نظر رسانه و فضای مجازی نیز مظلوم واقع شده است.
وی تصریح کرد : دشمنان ایران اسلامی همواره از رسانه های خود استفاده کرده و با بزرگنمایی کردن مشکلات و مسایل اقتصادی و وارونه جلوه دادن واقعیات درون جامعه می خواهند مردم و مسئولان را از یکدیگر دور کنند.
سرپرست فرمانداری شهرستان مریوان با اشاره به این نکته که در زمان جنگ تحمیلی ایران اسلامی توانست توان دفاعی خود را گسترش دهد و این موفقیتی بود که با همت و تلاش مسئولان همراه با یاری مردم بدست آمد ادامه داد : کسی مشکلات موجود را انکار نمی کند اما نباید از یاد ببریم که ما در حال جنگ اقتصادی هستیم.
یوسف باشی عنوان کرد : مهمترین عامل موفقیت های چشمگیر ایران اسلامی حضور آگاهانه مردم در تمامی مسائل موجود است و این مردم هستند که ضمن حضور در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی مسئولان را در رسیدن به پیشرفت و توسعه و آبادانی کشور یاری می دهند.
باشی با بیان این نکته که رسانه ها خط مقدم مبارزه با دشمنان هستند خاطرنشان کرد : مسئولان شهرستان مریوان می بایستی با در نظر گرفتن میزان حساسیت های موجود برای برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر راهپیمایی 22 بهمن کوشا باشند و میزان فعالیت های خود را رسانه ای کنند.
وی افزود : رسانه ها می توانند با انتشار واقعیت های موجود میزان آگاهی مردم را افزایش داده و سیه نمایی و دروغ های دشمنان ایران اسلامی را برای اقشار مختلف مردم روشن نمایند لدا همراهی مسئولان با رسانه ها امری اجتناب ناپذیر است.
سرپرست فرمانداری شهرستان مریوان ادامه داد : دشمنان ما از طریق رسانه و با استفاده از فضای مجازی در حال تخریب و فریب افکار عمومی است لذا فعالیت های رسانه های موجود در ایران اسلامی هرچه بهتر و قویتر باشند بیشتر می توانند توطئه دشمنان را خنثی کنند.
یوسف باشی اظهار کرد : مردم همواره در تمامی حوزه های مختلف حضور گسترده ای داشته و دارند و لذا رسانه ها نیز باید در امر پوشش دهی هرچه بهتر و بیشتر میزان خدمات ارائه شده به مردم از سوی دولت و نظام فعالیت کنند.
باشی در پایان سخنان خود ضمن دعوت از مردم شهرستان مریوان در راستای حضور هرچه بهتر و باشکوهتر در راهپیمایی 22 بهمن ماه خاطرنشان کرد : مردم مریوان همواره در عرصه های سیاسی همراه و همگام با دولت و نظام بوده و هستند لذا امید است که با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن ماه سالجاری یکبار دیگر حماسه ای بسازند.
لازم به ذکر است که راهپیمایی 22 بهمن با تجمع مردم و مسئولان در راس ساعت 9 و 30 دقیقه صبح در چهار راه بیمارستان قدیم (شهرداری) شروع شده و سپس در ساعت 10 ضمن سردادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل با پیمودن مسیر این چهار راه تا میدان شهید فهمیده و خیابان جمهوری در میدان اصلی این شهر تجمع خواهند نمود و در نهایت پس از قرائت قطعنامه 22 بهمن این راهپمایی به پایان خواهد رسید/کردپرس

بازدید [ 601 ]
برچسب ها