اخبار

مریوان آماده برگزاری باشکوه برنامه های دهه فجر است

هشتمین جلسه شورای اداری مریوان با حضور اعضای شورای تامین شهرستان ،امام جمعه و روسای ادارات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
مریوان آماده برگزاری باشکوه برنامه های دهه فجر است

محمد شفیعی در جلسه شورای اداری شهرستان مریوان که در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد عنوان کرد : در راستای برگزاری هرچه بهتر و باشکوهتر برنامه های دهه فجر از تمامی مسئولان انتظار می رود که تعاملات سازنده کنونی را بیش از پیش نمایند.

شفیعی خاطرنشان کرد : برنامه های متنوع فرهنگی ویژه گرامی داشت ایام دهه فجر در سطح شهرستان و با آمادگی کامل مدارس، مساجد و مکان های فرهنگی همراه با حضور گسترده مردم برگزار خواهد شد لذا از مسئولان انتظار می رود که اقدامات لازمه را انجام برسانند.

وی تصریح کرد : برگزاری جنگ شادی، مسابقات ورزشی، مسابقات فرهنگی و هنری و همچنین برگزاری برنامه های مذهبی از جمله برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشیاست که در این ایام برگزار می شود.

فرماندار شهرستان مریوان افزود : کلنگ زنی برخی از پروژه های شهرستان در بخش عمرانی از دیگر برنامه هایی است که به مناسبت گرامی داشت دهه فجر در سطح شهرستان مریوان برگزار خواهد شد.

محمد شفیعی بیان کرد : کلنگ زنی 15 پروژه ایجاد راه های آسفالته روستایی با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد تومان از جمله برنامه هایی است که در این ایام به مناسبت گرامی داشت دهه فجر و با حضور برخی از مسئولان برگزار خواهد شد.

شفیعی با اشاره به این نکته که پروژه های مختلف عمرانی در راستای توسعه این شهرستان در این ایام کلنگ زنی خواهند شد تصریح کرد : از سوی اداره آموزش و پرورش شهرستان مریوان نیز به زودی کلینیک بزرگ ویژه فرهنگیان این شهرستان کلنگ زنی خواهد شد.

استفاده از منابع ذخیره فرهنگیان برای رونق گردشگری مریوان

فرماندار شهرستان مریوان در ادامه این جلسه از همکاری صندوق ذخیره فرهنگیان در امر گردشگری این شهرستان خبر داده و تصریح کرد : در راستای ایجاد فظای بهتر و مناسبتر گردشگری شهرستان مریوان روز چهارشنبه هفته جاری در تهران جلسه ای با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار می شود تا در مورد استفاده از منابع صندوق ذخیره فرهنگیان برای رونق گردشگری این شهرستان تصمیم های جدی گرفته شود.

محمد شفیعی خاطرنشان کرد : در راستای توسعه زیرساخت های شهری مریوان در امر جذب توریست و گردشگر امکان دارد که به زودی از سوی صندوق ذخیره فرهنگیان کشور اعتباراتی برای این شهرستان اختصاص داده شود.

بازدید [ 941 ]