اخبار

‍ فرماندار مریوان:

مرز رسمی باشماق نیازمند وجود یک تیم مدیریتی منسجم است

شفیعی فرماندار مریوان در نشست بررسی مسائل و مشکلات مرز رسمی باشماق که با حضور نماینده وزارت نفت، نماینده سازمان حمل و نقل بازرگانی و نماینده گمرک کشور و هیئت همراه استانی برگزار شد، با اشاره به بعضی از ناهماهنگی ها و عدم مدیریت منسجم و یکدست در مرز رسمی باشماق گفت: مرز رسمی باشماق نیازمند وجود یک تیم مدیریتی منسجم و قوی است.
مرز رسمی باشماق نیازمند وجود یک تیم مدیریتی منسجم است
شفیعی فرماندار مریوان در نشست بررسی مسائل و مشکلات مرز رسمی باشماق که با حضور نماینده وزارت نفت، نماینده سازمان حمل و نقل بازرگانی و نماینده گمرک کشور  و هیئت همراه استانی برگزار شد، با اشاره به بعضی از ناهماهنگی ها و عدم مدیریت منسجم و یکدست در مرز رسمی باشماق گفت: مرز رسمی  باشماق نیازمند وجود یک تیم مدیریتی منسجم و قوی  است.
فرماندار مریوان  در خصوص نظارت  و کنترل بر سوخت در مرز رسمی باشماق افزود: خوشبختانه  با توجه به پیگیری های لازم و مستمر  میزان نظارت و کنترل در خصوص فراوردهای نفتی در مریوان و مرز رسمی باشماق  قابل مشاهده و ملموس است.
به گفته وی در فرآینده کوتاه مدت در مدیریت  و کنترل های کیفی و کمی مرز رسمی  شاهد تغییرات خاصی خواهیم بود.
شفیعی با بیان این مطلب که اکنون امنیت و اعتماد  کامل نظام به مردم  در مرز و شهرستان مریوان کاملا احساس می شود؛ خاطر نشان ساخت: امروزه با توجه به گردشگر پذیر بودن مریوان و وجود پتانسیل های توریستی و وجود مرز رسمی باشماق  شاهد برگزاری فستیوال ها و برنامه های متنوع بین المللی و ملی در این شهر هستیم، بطوریکه در سه ماهه تابستان هر هفته شاهد برگزاری برنامه خاصی ملی و بین المللی  در حوزه های هنری، ورزشی  و فرهنگی در این شهر می باشیم.
وی با گریزی به توسعه و رونق گرفتن بازار در مریوان در سالجاری یادآور شد: عدم استفاده از قوه قهریه در مبارزه با قاچاق در مریوان خود  بیانگر و دلیل خوبی برای امنیت کامل اقتصادی و توسعه در این شهرستان است.
شفیعی عنوان کرد: برای بهبود و توسعه در مرز رسمی باشماق  نیاز به همدلی  همه دستگاه هایی اجرایی در استان و شهرستان است.
فرماندار مریوان تاکید کرد: مرز باشماق ویترین  امنیتی غرب کشور است.
وی از بهبود مدیریتی کامل در آینده نزدیک در خصوص مرز رسمی باشماق خبر داد و افزود: تغییرات مدیریتی و کیفی در مرز رسمی  باشماق توسعه این مرز را به دنبال دارد. 

بازدید [ 114 ]
برچسب ها