اخبار

مراسم روز شورا در مریوان برگزار شد

با حضور آرتیکاس اقبال سرپرست فرمانداری، امام جمعه و مسئولین دستگاه های اجرایی و شوراهای شهر و روستاها مراسم روز شورا در سالن اداره ارشاد اسلامی مریوان برگزار شد.
مراسم روز شورا در مریوان برگزار شد

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان، با حضور آرتیکاس اقبال سرپرست فرمانداری، امام جمعه و مسئولین دستگاه های اجرایی و شوراهای شهر و روستاها مراسم روز شورا در سالن اداره ارشاد اسلامی مریوان برگزار شد.
 
سرپرست فرمانداری مریوان در این مراسم  ضمن تبریک روز شورا به اعضای شورای اسلامی شهر و روستاها، گفت: این مراسم برای اولین بار است که در شهرستان مریوان برگزار می شود درحالی که باید باتوجه به اهمیت موضوع این مراسم در تقویم سالانه شورا گنجانده شود.
 
دکتر آرتیکاس اقبال با بیان اینکه اعضاء شوراها باید با مطالعه قانون شوراها، قوانین و وظایف شوراها را به درستی بدانند چراکه تنها دستگاهی که خود بر اجرای مصوبات خودش نظارت می کند، شوراها هستند که نشان از جایگاه بالای آنها دارد و باید به خود باور داشته باشند تا امورات و مشکلات شهر و روستا ها را با مشورت ، همفکری و کار عملی میگیری نمایند.
 
سرپرست فرمانداری مریوان با اشاره به اینکه اگر اعضاء شوراها درصدد توسعه شهر و روستا هستند باید از فضای مجازی وارد دنیای واقعی شوند، گفت: هر کدام از اعضاء شوراها نماینده جمعیتی ۱۳۶هزار نفره از شهر مریوان هستند، پس باید حق الناسی که بر گردنشان است را ادا کنند.
 
امام جمعه مریوان هم در این مراسم با اشاره به اینکه خود واژه شورا یک صفت مهم و معقول است، گفت: اعضاء شوراها باید وعده های دوران انتخاباتی را فراموش نکنند چرا که کسی به زور شما را وادار به گفتن وعده نداده بود و نباید امروز در این شرایط پا به عقب بکشید.

برچسب ها