اخبار

با حضور رئیس کل دادگستری کردستان

مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان مریوان برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه رییس دادگستری شهرستان مریوان در جلسه شورای اداری با حضور گروسی رییس دادگستری استان کردستان برگزار شد.
مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگستری شهرستان مریوان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان، روز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان مریوان که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد. مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان مریوان برگزار شد.

علی اکبر گروسی رئیس کل دادگستری استان کردستان در این جلسه گفت: در شرایط حساسی قرار داریم به‌طوری که هجمه دشمنان دوچندان شده و به شدت به دنبال ایجاد تفرقه هستند. وی افزود: دشمن در پی ضعیف و ناکارآمد نشان دادن سیستم اداری کشور می‌باشد.


وی افزود: وظیف قوه قضائیه مقابله و مبارزه با ناهنجاری‌های متخلفان و جرایم، رعایت عدالت و احقاق حق افراد جامعه است. وی افزود: مدیران و مسولین با اهتمام و توجه ویژه به اموال عمومی، در حوزه کاری و محدوده اختیارات خود، قانون را ملاک کار و فعالیت قرار دهند.


وی با اشاره به شرایط کنونی اقتصادی کشور تصریح کرد: قوه قضائیه توجه جدی نسبت به موضوع احتکار داشته و دارد و با متخلفان در این زمینه به‌طور جدی برخورد خواهد کرد.


وی در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد آقای سالار زاده و زحمات ایشان در این منصب خاطر نشان کرد: رئیس سابق دادگستری مریوان خدمات ارزنده‌ای در شهرستان مریوان ارائه کردند. ایشان ارتباط خوب و صمیمی با مردم داشتند و قاضی مردم‌داری شناخته شدند.


سالار زاده در این جلسه با بیان برخی از اقدامات و فعالیت‌های دادگستری شهرستان مریوان، عنوان کرد: اعتماد مردم به دستگاه قضا بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه است. با وقت گذاشتن برای مردم و انجام فعالیت‌ها با توان مضاعف، به آنها احترام می‌گذاریم. وی افزود: درب اتاق رییس دادگستری بر روی همه مردم مریوان باز بوده و بدون هیچ گونه وابستگی به فرد و حزبی با تمام توان در خدمت مردم، فعالیت کرده‌ایم.


در پایان این مراسم حکم  انتصاب ستار اکبری از قاضیان به نام شهر مریوان به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان مریوان از طرف علی اکبر گروسی رئیس کل دادگستری استان کردستان به وی ابلاغ شد.

 
جلسه شورای اداری شهرستان مریوان با ریاست محمد شفیعی فرماندار مریوان و با حضور مسئولین ادارات این شهرستان برگزار شد. 

بازدید [ 1388 ]