اخبار

مراسم تودیع و معارفه رئیس تعزیرات حکومتی مریوان برگزار شد

طی مراسمی با حضور میرزای دبیر کمیسیون مبارزه باقاچاق کالا و ارز استان ،مدیرکل تعزیرات و گمرک استان و جمعی از مسئولین شهرستانی مدیرجدید تعزیرات شهرستان مریوان معارفه شد
مراسم تودیع و معارفه رئیس تعزیرات حکومتی مریوان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان طی مراسمی و با حضور مدیرکل اداره تعزیرات حکومتی استان کردستان مدیرجدید تعزیرات شهرستان مریوان معارفه شد.
فرماندار شهرستان مریوان در این مراسم اظهار کرد : روح الله شکربیگی یکی از زلزله زدگان سرپل ذهاب است که امروز به عنوان رئیس جدید تعزیرات حکومتی منصوب شده و از امروز نیز فعالیت های کاری خود را رسما آغاز کرده است.
محمد شفیعی افزود : تعضیرات حکومتی در این شهرستان از سال 1373 فعالیت های کاری خود را آغاز نموده است و تا اکنون با یک کارمند اداره میشده که در نهایت با پیگیری های لازمه و رایزنی های موجود چهار نفر دیگر با مدرک تحصیلی لیسانس حقوق به این مجموعه پیوستند.
وی افزود : تا اکنون هفت جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان مریوان برگزار شده است که بیشتر مصوبه های این جلسات اجرا شده است.
وی تصریح کرد : متاسفانه ناهماهنگی های نیروهای انتظامی در گلوگاه صالح آباد همدان متاسفانه حتی یک قلم حتی اگر مجاز باشد را به شیوه کالاهای قاچاق برخورد کرده و اخیرا ایست و بازرسی شهرستان سروآباد نیز وسایل ها را توقیف می کنند.
فرماندار شهرستان مریوان اظهار کرد : بازارچه خانمه شیخان مریوان با پیران این شهرستان تجمیع شد و از امروز به عنوان یک بازارچه مرزی خواهیم داشت.
محمد شفیعی خاطرنشان کرد : بسیاری از پارچه های وارداتی که به صورت قاچاق صورت می گیرد اگر به شیوه رسمی وارد گردد بهتر است چرا که این نوع پارچه های موجود در ایران تولید نشده و کارگاه یا کارخانه ای برای تولید انها در کشور وجود ندارد.
در پایان این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات امیر جلالی رئیس اسبق تعزیراتحکومتی شهرستان مریوان که بیش از 5 سال در این سمت بود روح الله شکربیگی از اهالی سرپل ذهاب به عنوان رئیس جدید تعزیرات حکومتی این شهرستان منصوب گردید.

بازدید [ 1097 ]
برچسب ها