اخبار

مراسم تودیع و معارفه بخشداران سابق و جدید بخش مرکزی مریوان برگزار شد

با حضور فرماندار شهرستان مریوان و جمعی از دهیاران این شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری مریوان مراسم تودیع و معارفه بخشداران اسبق و جدید بخش مرکزی برگزار شد.
مراسم تودیع و معارفه بخشداران سابق و جدید بخش مرکزی مریوان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان طی مراسمی و با حضور شفیعی فرماندار شهرستان مریوان و تنی چند از مسئولین این شهرستان عزت درستان به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی معرفی و رضا خسروی بخشدار اسبق این بخش تودیع شد.
فرماندار شهرستان مریوان در این مراسم اظهار کرد : تلاش در راستای توسعه شهرستان و کاهش میزان معضلات و مشکلات موجود از اهم فعالیت های کری مسئولان است و امید است که بتوان شاهد رونق هرچه بهتر این شهرستان باشیم.
محمد شفیعی با اشاره به سیاست های وزارت کشور اظهار کرد : همواره پس از انتخابات و تغییر دولت معمولا مسئولان نیز تغییر می کنند و این یک امر کاملا طبیعی است.
شفیعی افزود : روند انتخاب و تغییر بخشدار مرکزی مریوان قبل از ایام انتخابات کلید خورد اما بدلایلی به تعویق افتاد و امروزه پس از چند ماه تعویق در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد : مسئولان برای خدمت به مردم و در راستای توسعه شهرستان فعالیت می کنند و امید است که با انتخاب بخشدار جدید بخش مرکزی بیش از گذشته شاهد تغییرات و تحولات روند روبه رشد و توسعه این بخش از شهرستان باشیم.
فرماندار مریوان عنوان کرد : هرچند در سالجاری روند روبه رشد توسعه آسفالت راه های روستایی انجام گرفت اما متاسفانه شهرستان مریوان از نظر شاخصه دارابودن راه های آسفالته روستایی در حد مطلوبی نیست.
محمد شفیعی در پایان سخنان خود اظهار کرد : با اختصاص 14 میلیارد تومان به بخش عمرانی و روستایی این شهرستان شاهد روند روبه رشد 8 درصدی شاخصه راه روستایی خواهیم بود.
لازم به ذکر است که در پایان این مراسم فرماندار شهرستان مریوان ضمن قدردانی از زحمات 7 ساله رضا خسروی به عنوان بخشدار سابق بخش مرکزی مریوان عزت درستان به عنوان بخشدار جدید این بخش معرفی شد.
 

بازدید [ 3353 ]
برچسب ها