اخبار

مراسم تجمع بزرگ بسیجیان در مریوان برگزار شد

مراسم تجمع بزرگ بسیجیان با حضور فرماندار در سالن کارگران مریوان برگزار شد
مراسم تجمع بزرگ بسیجیان در مریوان برگزار شد
 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان صبح روز یکشنبه 5 آذر ماه مراسم تجمع بزرگ بسیجیان  در سالن کارگران مریوان برگزار شد.

در این مراسم شفیعی فرماندار مریوان با بیان اینکه  مردم ایران اسلامی با حضور در بسیج که بدون ساز و کار نظامی بود به صورت خودجوش وارد بحث مقاومت در مقابل دشمن شده و سپس سیلابی از حضور و تجمع مردم برای مقاومت در جبه های جنگ یک حماسه آفرید و این امر شکست دشمن را بدنبال خود داشت.

محمد شفیعی گفت: بسیج از همان ابتدا با یک اراده فولادی در میادین جنگ حضور یافته و در برابر ظلم و ستم های رژیم بعثی ایستادگی نموده و رشادت های زیادی را از خود نشان دادند و باعث شکست و ناکامی آن رژیم و استکبار جهانی شدند.

شفیعی تصریح کرد : فعالیت های بسیج تنها مختص به خلق حماسه در جنگ نبود بلکه پس از جنگ نیز با انجام فعالیت های عمرانی توانستند برای آبادانی خرابی هائی را که رژیم بعث در برخی از شهرستان ها و استان های کشور به بارآورده بودند به خوبی فعالیت نمایند.

وی با عنوان این نکته که با رهبری مقام معظم رهبری در دهه هفتاد بسیج تشکیلات بسیج در قالب سپاه به نیروی مقاومت تغییر یافت و نقش جدید بسیج در سازندگی آغاز شد بیان کرد : فعالیت های بسیج برای آبادانی و رونق ایران اسلامی در پایان جنگ تحمیلی ستودنی و قابل ستایش است.

فرماندار مریوان خاطرنشان کرد : پس از اتمام جنگ تحمیلی بسیجی های این کشور به دنبال کسب علم و آگاهی و دانش های نوین رفته و سپس نقشی بسیار خوب در آبادانی کشور را برعهده گرفتند و خرابی های ناشی از جنگ را به خوبی بازسازی نمودند.

محمد شفیعی بیان کرد : نقش آفرینی هائیکه در دوران بازسازی از سوی بسیج صورت گرفت امروزه قابل روئیت و کاملا مشهود است و این تفکر بسیجی است که امروزه باعث سازندگی حتی روستاه های صبع العبور شهرستان های مرزی همچون مریوان شده است.

شفیعی خاطر نشان کرد : هم اکنون قریب به چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی می گذرد اما متاسفانه استکبار جهانی با ایجاد تفکرات اسلام ستیزی با ایجاد گروهک های تکفیری برای لطمه زدن به مردم برامدند.

وی تصریح کرد : با اقتدار کامل از سوی سردار سلیمانی طی یک بیانیه ای که خود را شاگرد فرمانده کل قوا می داند اتمام داعش را اعلام می کند و این امر نیز از برکات تشکیلات بسیج است./زریوار خبر

بازدید [ 869 ]