اخبار

ششمین جلسه شورای اداری مریوان با حضور حسین خوش اقبال معاون سیاسی استانداری کردستان برگزار شد

ششمین جلسه شورای اداری مریوان با حضور حسین خوش اقبال معاون سیاسی استانداری کردستان ،امام جمعه ،باشی سرپرست فرمانداری در سالن جلسات فرمانداری مریوان برگزار شد
ششمین جلسه شورای اداری مریوان با حضور حسین خوش اقبال معاون سیاسی استانداری کردستان برگزار شد
حسین خوش اقبال در ششمین جلسه شورای اداری مریوان مداخلات غیرکارشناسی عامل تاخیر در معرفی فرماندار مریوان با بیان اینکه شهرستان مریوان برای مجموعه استانداری، شهری راهبردی و حساس است، گفت: با تمام توان پیگیر مشکل عدم انتخاب فرماندار مریوان هستیم.
معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار کُردستان، تأکید کرد: فرماندار مریوان باید شخصی باتجربه، متعهد و متخصص و آشنا به شهرستان مریوان باشد که امیدواریم هرچه سریعتر این مشکل رفع شود.
وی با اشاره به دید بلند استاندار برای حل مشکلات استان، اظهارداشت: حل مشکلات و موانع به همراهی و تعامل تمام ارگان‌های مختلف در شهرستان و استان نیاز دارد.
خوش اقبال، از تلاش برای بازگشایی بازارچه مرزی خبر داد و تصریح کرد: استاندار جهت بازگشایی مجدد این بازارچه تمام توان خود را به کار گرفته و قرار است در این هفته در هیئت دولت به بحث گذاشته بشود که امیدواریم حاوی خبر‌های خوش برای مردم عزیز کُردستان باشیم.
معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار کُردستان، افزود: توسعه کُردستان نیازمند همراهی، ارتباطات مناسب، کارآمدی مدیریتی و استفاده از نیروی متخصص و با تجربه کاری است.
در حاشیه این جلسه معاونین استانداری و هیئت همراه از مرز بین المللی باشماق مریوان بازدید و بر ساماندهی آن تأکید کردند.

بازدید [ 506 ]
برچسب ها