اخبار

سپاه از ملت است و ملت از سپاه/ آرتیکاس اقبال اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه را بشدت محکوم کرد

کشوری که توانایی اداره کردن دولت خود را نداشته باشد سرانجامی جز سقوط نخواهد داشت.
سپاه از ملت است و ملت از سپاه/ آرتیکاس اقبال اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه را بشدت محکوم کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان، به مناسبت روز پاسدار و حرکت زشت دولت امریکا در قرار دادن سپاه بیت المقدس در لیست گروه های تروریستی با حضور سرپرست فرمانداری، فرماندهان انتظامی و مسئولین دستگاه های اجرایی نشست اتحاد و همبستگی سپاه، دولت و ملت در سالن جلسات سپاه پاسداران برگزار شد.

دکتر اقبال سرپرست فرمانداری مریوان ضمن تبریک روز پاسدار ، امروز را روز مهمی عنوان کرد و گفت: دولت استکباری آمریکا با اندیشه تفرقه افکنی درصدد آن است که فرزندان عزیز این مرز و بوم را با سپاه جدا کند اما این را بداند که این ملت با اراده پولادین در کنار هم هستند و قطعا این خواب تحقق پیدا نخواهد کرد چرا که مصداق جمله معروف حضرت امام خمینی(ره) است که فرمودند: "امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند".
آرتیکاس اقبال با اشاره به اینکه دولت امریکا هیچ گاه توانایی اداره کردن دولت خودش را نداشته است، گفت: ما هیچ گاه ملت را جدا از سپاه نمی دانیم و همیشه قدردان زحمات این عزیزان هستیم و هر آنکس که بخواهد سر دشمنی راه بندازد قطعا ما هم مقابله خواهیم کرد و حتی یک لحظه دست از اتحاد و برادری نخواهیم کشید و این حرکت بسیار زشت دولت امریکا را به شدت محکوم می کنیم.
فرمانده سپاه پاسداران هم با بیان اینکه سپاه همیشه و در همه جا خدمتگذار مردم بوده است، تصریح کرد: هر وقت که دشمنان انقلاب اسلامی سر دشمنی را با ملت ایران بیشتر کرده اند، اتحاد و انسجام در درون ایران قوی تر شده است و روز پاسدار امسال روز پر برکت تر از سال های قبل است.
سرهنگ شکیبا سلیمی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی همیشه راهش مشخص بوده و آن راه اسلام و قرآن بوده است، تصریح کرد: ما همیشه مدافع امنیت مردم بودیم و به ماموریت خود ادامه خواهیم داد و به عنوان سربازان مملکت عزممان را جهت خدمت گذاری و امنیت بیشتر به کار خواهیم بست.

برچسب ها