اخبار

رونمایی از پوستر سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان/ساختمان پلاتوی مریوان کلنگ زنی شد

طی مراسمی و با حضور شفیعی فرماندار مریوان،مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان ،امام جمعه و برخی از مدیران شهرستان مریوان ساختمان پلاتوی مریوان کلنگ زنی شد.
رونمایی از پوستر سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان/ساختمان پلاتوی مریوان کلنگ زنی شد

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در این مراسم  گفت : ساختمان پلاتوی مریوان در  مساحت 265 متر مربع و در دو طبقه با هدف ایجاد مکانی دائمی برای دبیرخانه تئاتر خیابانی مریوان کلنگ زنی شد.


جلال قلعه شاخانی افزود : طراحی اولیه این ساختمان انجام شده و این ساختمان با سازه بتنی در آینده ای نهچندان دور احداث و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.


قلعه شاخانی بیان کرد : این ساختمان در دو طبقه که طبقه اول ان شامل بلاک باکس 130 نفره و دو اتاق آماده سازی گریم، انبار، سرویس بهداشتی و اتاق فرمان است و همچنین طبقه دوم این ساختمان نیز برای دبیرخانه دائمی جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان تخصیص داده شده است.

وی بیان کرد : 700 میلیون تومان میزان اعتبارات لازمه ایست که برای ساخت این ساختمان در نظر گرفته شده است و از این میزان مبلغ 145 میلیون تومان از اسنادخزانه سال 1396 است و مابقی ان نیز از سوی فرمانداری شهرستان مریوان تقبل شده است.


مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مریوان اظهار کرد : پیمانکار این پروژه مشخص شده که ان شاالله از هفته آینده برای انجام فعالیت های عمرانی این پروژه در این مکان حضور خواهد یافت و عملیات احداث را اجرایی خواهد کرد.

 


جلال قلعه شاخانی افزود : محل اعتبارات این پروژه استانی است و اگر اعتبارات اختصاصات انجام شده تخصیص داده شود در دوازده ماه احداث این ساختمان به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.


در ادامه این مراسم از پوستر سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان نیز رونمایی شد.

بازدید [ 740 ]
برچسب ها