اخبار

رونمایی از دو دستگاه ونتیلاتور ویک دستگاه آمبولانس تویوتا هایس در بیمارستان فجر مریوان

رونمایی از دو دستگاه ونتیلاتور ویک دستگاه آمبولانس تویوتا هایس در بیمارستان فجر مریوان

رونمایی از دو دستگاه ونتیلاتور ویکدستگاه آمبولانس تویوتا هایس در بازدید نماینده  مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی و فرماندار مریوان  از بیمارستان فجر شهرستان مریوان

روز جمعه 16 خرداد 99 طی بازدیدی با حضور دکتر شیوا قاسمی پور نماینده محترم مردم شریف شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی،اقبال فرماندار مریوان ،مدیر شبکه بهداشت و درمان ،رئیس و جمعی از مسئولین بیمارستان فجر از دو دستگاه ونتیلاتور و آمبولانس تویوتا هایس اهدایی دانشگاه علوم پزشکی کردستان رونمایی شد.

🔹دکتر شیوا قاسمی پور نماینده محترم مردم شریف شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در این بازدید ضمن دیدار با مدیر شبکه بهداشت و درمان ومسئولین بیمارستان از خدمات ارزنده مدیر شبکه بهداشت و درمان،رئیس، کادر پزشکی و پرستاری این بیمارستان جهت کنترل و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس در شهرستان مریوان قدردانی و با حضور در بخش های مختلف بیمارستان از جمله اورژانس،بخش جراحی،آی سی یو،اتاق عمل و رادیولوژی از نزدیک با کارکنان و همچنین بیماران بستری دیدار کرد و وضعیت موجود،کمبودها،نیازها و روند ارائه خدمات درمانی به بیماران و ... را بررسی و بر ارتقاء کیفیت و توسعه خدمات سلامت در شهرستان تاکید کرد.

🔹در ادامه و طی مراسمی از دو دستگاه ونتیلاتور ویژه بخش آی سی یو و یکدستگاه آمبولانس اهدایی دانشگاه علوم پزشکی کردستان رونمایی شد.

دکتر منصور فیضی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مریوان ضمن خیر مقدم از حاضران گفت: دستگاه ونتیلاتور (تنفس مصنوعی) یکی از مهم ترین دستگاه های مورد استفاده در بیمارستان و مراکز درمانی بوده وخوشبختانه با پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مساعدت مسئولان دانشگاه علوم پزشکی کردستان دو دستگاه ونتیلاتور (تنفس دهنده مصنوعی) به بیمارستان فجر شهرستان مریوان اختصاص داده شد. دکتر منصور فیضی ارزش این دو دستگاه را بیش از هشت میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار خرسندی کرد که اهدای این دو دستگاه ونتیلاتور از سوی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در روند احیای بیماران تاثیر مثبتی دارد.

وی افزود با  پیگیری های انجام شده  و مساعدت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی کردستان یک دستگاه آمبولانس تویوتا هایس با اعتبار بیش از دو میلیارد و پانصد هزار ریال مجهز به امکانات احیاء از قبیل ساکشن،کپسول اکسیژن و ... به بیمارستان فجر شهرستان مریوان اختصاص داده شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان همچنین  از اختصاص دستگاه رادیو لوژی دیجیتال به بیمارستان فجر خبر داد  و اظهار امیدواری کرد این دستگاه پیشرفته ظرف دو هفته آینده جهت خدمات رسانی به مردم شایسته شهرستان مریوان به بهره برداری برسد.

بازدید [ 100 ]
برچسب ها