اخبار

دیدار منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مریوان با فرماندار

منتخبین مردم شهر مریوان در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بهمراه سرپرست شهرداری در سومین روز از هفته دولت با حضور در دفتر فرماندار شهرستان با "محمد شفیعی" دیدار و گفتگو کردند.
دیدار منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مریوان با فرماندار
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان مریوان ، منتخبین مردم شهرمریوان  در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری  صبح امروز با حضور در دفتر فرماندار شهرستان  فرماندار دیدار و گفتگو کرده و ضمن بیان نقطه نظرات خود از زحمات برگزارگنندگان انتخابات تقدیر کردند.
فرماندار در این دیدار ضمن تبریک مجدد برای انتخاب اعضای شورا ، به جایگاه و مسئولیت شوراهای اسلامی به عنوان پارلمان های محلی اشاره کرد و گفت: اعضای شورای پنجم باید با همت و تلاش مضاعف خود به اعتماد و رأی مردم پاسخ متقابل دهند و شهر مریوان به عنوان یه نماد از جهت عمران و آبادانی مطرح گردد.
شفیعی با اشاره به جایگاه و ظرفیت های شهر مریوان تاکید نمود:باید با توجه به دغدغه های محلی اعضای منتخبین شورای پنجم  و مطالبات کارگران، کارمندان و  شهروندان و نیازهای زیربنایی شهر با نگاه بلند و توسعه محور توسط اعضاء جدید شورا دنبال شود.
فرماندار مریوان از اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری خواست که با سعه صدر وارد حاشیه نشد و به هیچ عنوان حریم شکنی نکنند.
محمد شفیعی با  اشاره به هفته دولت  یادآور شد: درهفته دولت در مریوان و روستاهای آن       پروژه های عمرانی و خدماتی زیادی  افتتاح و به بهره برداری می رسد. 
وی با اشاره به اینکه در شهریورماه جاری برنامه های مختلف و جشنواره ها هنری و ورزشی متنوعی در مریوان برگزار می شود، افزود: هفته آینده میزبان اولین تور ملی دوچرخه سورای در دور دریاچه خواهیم بود.
وی با اشاره به این رویداد مهم ملی ورزشی در مریوان تصریح کرد: در سال آینده تقویم دوچرخه سواری به صورت ملی و طی دو سال پیش رو  تقویم دوچرخه سواری به صورت بین المللی در دور دریاچه زریبار برگزار می شود.
شفیعی عنوان داشت : در همین ماه شاهد رویداد بزرگ دیگر بین المللی جشنواره تئاتر خیابانی خواهیم بود، که با حضور و اعلام آمادگی هفت کشور اروپایی  رونق خاصی به این جشنواره خواهد داد.
وی در پایان بر آمادگی فرمانداری  شهرستان برای همکاری مؤثر و ضابطه مند با شوراهای جدید و استفاده از ظرفیت آنان در پیشبرد امور شهرستان تأکید کرد.
در ادامه سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر ضمن قدر دانی و تشکر از پیگیری مطالبات شهروندان توسط فرماندار ، در خصوص مطالبات معوقه چندین ماهه کارگران، کارکنان و نیاز های آنها با فرماندار به بحث و گفتگو پرداختند.   

بازدید [ 129 ]
برچسب ها