اخبار

دو پروژه طرح هادی در روستا های مریوان افتتاح شد

به مناسبت هفته دولت و با حضور شفیعی فرماندار و دیگر مسولین شهرستان دو پروژه طرح هادی در روستا های مریوان افتتاح شد
دو پروژه طرح هادی در روستا های مریوان افتتاح شد

شفیعی فرماندار مریوان:

پروژه آسفالت روستاه های کانی سپیکه و پیرصفای مریوان و طرح هادی این دو روستا با حضور مسئولان شهرستانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

طی مراسمی و به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره ۱۱ شهید اخیر سپاه پاسداران شهرستان مریوان که در درگیری با یکی از گروهک های معاند به درجه رفیع شهادت رسیدند پروژه آسفالت روستا ه های کانی سپیکه و پیرصفای مریوان و طرح هادی این دو روستا با اعتباری بالغ بر ۵۳۴ میلیون تومان و با حضور مسئولان شهرستانی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار شهرستان مریوان در ابتدای این مراسم اظهار کرد : این دو پروژه به مناسبت گرامی داشت یاد و خاطره ۱۱ تن از شهدای اخیر شهرستان مریوان که به دست یکی از گروهک های معاند به درجه رفیع شهادت رسیدند افتتاح و مورد بهرهبرداری قرار می گیرد.

محمد شفیعی افزود : این دو طرح به صورت مشارکتی و با حضور گسترده مردم انجام شده است و امید است که بتوان با همراهی و همکاری های بیش از پیش مردم با دولت بتوان شاهد افتتاح و بهره برداری از دیگر طرح های هادی در دیگر روستاه های این شهرستان باشیم.

شفیعی تصریح کرد : طرح هادی روستای کانی سپیکه و طرح آسفالت راه این روستا با اعتباری بالغ بر ۲۴۴ میلیون تومان که شامل جدول گذاری توسط دهیار این روستا به طول ۹۶۰ متر و با هزینه ای بالغ بر ۴۵ میلیون تومان و زیرسازی نیز با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلون تومان صورت گرفته است و آسفالت نیز با ۱۷۱ میلیون تومان اعتبار انجام شده است.

وی عنوان کرد : طرح هادی و طرح آسفالت روستای پیرصفا نیز با اعتباری بالغ بر ۲۹۴ میلیون تومان که شامل جدول گذاری ۱۶۰۰ متر با ۶۵ میلیون تومان اعتبار هزینه و زیرسازی روستا نیز به طول ۵۴۰۰ متر با ۴۹ میلیون تومان هزینه و همچنین ۵۴۰۰ متر آسفالت راه روستایی با ۱۸۰ میلیون تومان اعتبار انجام شده است.

فرماندار شهرستان مریوان افزود : مجموع اعتبار هزینه شده برای طرح هادی و آسفالت راه های این دو روستا ۵۳۴ میلیون تومان بوده است که به منظور افتتاح طرح هادی در دیگر روستاه های ظهرستان نیز از اهالی این روستاه ها درخواست می شود تا با مشارکت های گسترده خود دولت را در این امر یاری دهند.

بازدید [ 647 ]
برچسب ها