اخبار

در جلسه شورای اداری آرتیکاس اقبال بعنوان سرپرست فرمانداری مریوان معرفی شد

جلسه شورای اداری مریوان با حضور خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری کردستان و دیگر اعضای شورای اداری در سالن جلسات فرمانداری مریوان در حال برگزاری است. در این جلسه از زحمات شش ماه یوسف باشی تقدیر و آقای ارتیکاس اقبال به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان مریوان منصوب شد
در جلسه شورای اداری آرتیکاس اقبال بعنوان سرپرست فرمانداری مریوان معرفی شد


اقبال سرپرست فرمانداری مریوان وعده می دهم مماشات نکنم، احترام همه را به جا بیاورم و با مردم روراست باشم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان، با حضور حسین خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان، فرماندار کامیاران و هیئت همراه، امام جمعه، سرپرست قبلی فرمانداری مریوان، تمام مسئولین دستگاه های اجرایی، فعالین مدنی، سیاسی و اجتماعی مراسم تودیع و معارفه آقای آرتیکاس اقبال به عنوان سرپرست فرمانداری مریوان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه یوسف باشی سرپرست قبلی فرمانداری مریوان ضمن تبریک انتصاب آقای آرتیکاس اقبال به سمت سرپرست فرمانداری مریوان، این انتخاب را انتخابی بجا و شایسته عنوان کرد و افزود: از استانداری کردستان که فرصت خدمت در سمت تجربه جدید مدیریتی را دادند تشکر می کنم، امیدوارم که در این مدت توانسته باشم رضایت مردم و مسئولین سطح شهرستان را جلب کرده باشم.

ماموستا شیرزادی امام جمعه مریوان ضمن تبریک به آقای اقبال به عنوان سرپرست جدید فرمانداری مریوان و تشکر از خدمات ارزنده آقای باشی سرپرست قبلی فرمانداری مریوان گفت: آقای باشی با صبر و حوصله فراوان زحمات زیادی در جهت توسعه شهرستان انجام دادند من جمله بحث حل مشکل زباله که به یک معضل تبدیل شده بود و امیدوارم آقای اقبال ضمن تعامل با دستگاه های اجرایی، گام های مثبتی در راستای توسعه شهرستان مریوان بردارند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان ضمن تشکر از حضور بی سابقه مردم در ایام مبارک دهه فجر به ویژه روز 22 بهمن ماه، حضور حداکثری مردم در شرایط کشور را نشان از عشق به انقلاب و این نظام بیان کرد و گفت: شهرستان مریوان همواره یکی از شهرهای مهم و استراتژیک برای مجموعه استانداری بوده و قطعا تمام تلاش ما در راستای حل مشکلات این شهرستان خواهد بود.

حسین خوش اقبال با تشکر از زحمات 6 ماهه آقای یوسف باشی سرپرست فرمانداری مریوان، از مردم به دلیل تاخیر در انتخاب سرپرست جدید فرمانداری مریوان عذرخواهی کرد و افزود: علت تاخیر در انتخاب سرپرست فرمانداری مریوان انتخاب فردی با سابقه، بومی، دارای تحصیلات عالی و با رزومه خوب مدیریتی بود که خوشبختانه آقای اقبال یکی از مدیران توانمند، پیگیر و دلسوز استان کردستان هستند و قطعا تمام تلاششان را در جهت توسعه شهرستان بکار خواهند بست.

وی با بیان اینکه باید با مشارکت همه گروه ها، احزاب و جناح ها شرایط کاری در این شهرستان فراهم شود، تصریح کرد: نیت مدیریتی در استان این است که بدون تنش در کنار هم باشیم و با تعامل سازنده زمینه توسعه روزافزون این شهر و دیار را فراهم سازیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان حفظ نظام جمهوری اسلامی و رفع دغدغه ها و مشکلات مردم را از اولویت های کاری سرپرست جدید مریوان عنوان کرد و گفت: پست و مقام برای هیچ انسانی باقی نخواهد ماند و مسئولین باید بدانند که اگرچه گاها مشکلات اعتباری داریم اما اخلاق و رفتار سنجیده با ارباب رجوع را نباید هیچ گاه فراموش کنیم و باید با این مردم با تکریم رفتار کرد.

سرپرست جدید فرمانداری مریوان در پایان این جلسه از زحمات آقای باشی سرپرست قبلی فرمانداری مریوان و حسن نیت و اعتماد استانداری استان کردستان تشکر کرد و افزود: پس از 30 سال کسب تجربه در زمینه های مختلف، امروز توفیق خدمت گذاری به مردم شریف شهرستان مریوان را یافتم که امیدوارم با همکاری تمام گروه ها، جناح ها، احزاب، فعالین مدنی، فرهنگی و سیاسی، نماینده محترم مجلس، امام جمعه محترم، نهادهای امنیتی و مسئولین ادارات گامی موثر و اثر بخش در راستای توسعه همه جانبه این شهرستان برداریم.

آرتیکاس اقبال با بیان اینکه شهرستان مریوان، یکی از شهرهای حساس و استراتژیک در استان کردستان به لحاظ اقتصادی و گردشگری است، گفت: امروزه شهر مریوان در حوزه های مختلفی به عنوان یک برند در سطح کشور، خاورمیانه و جهان مطرح است که ما باید در دیگر ابعاد نیز این شهر را نه تنها در استان بلکه در کشور مطرح کنیم.

سرپرست جدید فرمانداری مریوان از یک قول، یک دستورکار و سه وعده نیز پرده برداشت و عنوان کرد: قول رفع همیشگی معضل زباله، دستور کار اتمام جاده مریوان به سنندج تا پایان سال 98 و سه وعده ایشان به مردم مریوان؛ هرگز مماشات نخواهم کرد، احترام همه را به جا خواهم آورد و دروغ نخواهم گفت.

در پایان این جلسه حکم سرپرستی فرمانداری مریوان توسطخوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان به آقای آرتیکاس اقبال سرپرست جدید فرمانداری مریوان داده شد.

بازدید [ 1599 ]
برچسب ها