اخبار

خانه تخصصی تکواندو در شهرستان مریوان کلنگ زنی شد

خانه تخصصی تکواندو با حضور خوش اقبال معاون سیاسی اجتماعی استانداری کردستان ، سرپرست فرمانداری مریوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،مدیرکل ورزش و جوانان و دیگر مسولین در شهرستان مریوان کلنگ زنی شد
خانه تخصصی تکواندو  در شهرستان مریوان کلنگ زنی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی  و باحضور خوش اقبال معاونت سیاسی ،امنیتی اجتماعی استانداری کردستان ،باشی سرپرست فرمانداری مریوان ،منصور مرادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی حامد جولایی مدیرکل ورزش و جوانان استان  و مسئولان ومدیران ارشد شهرستان مریوان مراسم کلنگ زنی خانه ی تکواندو به نام «نسیبه شهبازی» صورت گرفت.

در این مراسم مدیرکل ورزش و جوانان استان   ضمن ابراز این خبر اظهار کرد : پروژه خانه تکواندوی شهرستان مریوان مسئولان استانی و شهرستانی در مساحت 3 هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد تومان کلنگ زنی شد. 
جولایی افزود : این پروژه در غرب کشور یکی از بزگترین پروژه هاست و به نام قهرمان تکواندوکار شهرستان مریوان نسیبه شهبازی خواهد بود. 
وی بیان کرد : اولین خانه تخصصی تکواندو به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهرستان مریوان کلنگ زنی شده و امید است که برای ورزشکاران سطح شهرستان مریوان موثر ثمر واقع گردد. 
وی در پایان سخنان خود عنوان کرد : این پروژه در فاز اول با اعتبار یک میلیارد تومان و به مناسبت گرامی داشت دهه فجر آغاز به کار خواهد شد و امید است که بتوانیم  در پایان سال 99 فعالیت های ساخت آن به اتمام رسیده و مورد بهره برداری قرار گیرد.

برچسب ها