اخبار

حضور باشکوه مردم مریوان در راهپیمایی 22 بهمن

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور گسترده مردم غیور مریوان و با شکوه هرچه بیشتر از سال های گذشته برگزار شد.
حضور باشکوه مردم مریوان در راهپیمایی 22 بهمن
راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در مریوان با شکوه خاصی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور گسترده مردم غیور مریوان و با شکوه هرچه بیشتر از سال های گذشته برگزار شد.
مردم انقلابی مریوان یک بار دیگر با حضور پررنگ و پرشور خود در یوم الله 22 بهمن ماه اقتدار ملی را به رخ دشمنان کشانده و نفرت و انزجار خود را از آنها ابراز داشتند.
در این راهپیمایی مردم ابتدا در چهار راه بیمارستان مریوان تجمع کرده و سپس با پیمودن مسیرهای میدان شهید فهمیده و خیابان جمهوری به طرف میدان اصلی این شهر شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را سردادند و تنفر و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام داشتند.
لازم به ذکر است که راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور گسترده اقشار مختلف مردم آگاه و انقلابی مریوان، تشکل و احزاب و گروه های جریان سیاسی وفادار به انقلاب اسلامی، دانش اموزان و فرهنگیان، دانشجویان، طلاب و روحانیون، بسیجیان و رزمندگان، کارمندان و کارگران و همچنین بازاریان و کسبه و اصناف در مریوان برگزار شد که پس از قرائت بیانیه این روز این راهپیمایی به پایان رسید.

گزارش تصویری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در مریوان

برچسب ها