اخبار

توسعه اقتصادی و گردشگری در مریوان آسایش و آرامش شهروندان را به دنبال دارد

فرماندار مریوان در هفتمین گردهمایی بازاریان مریوان که با حضور انجمن مردمی توسعه بازار مریوان در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد ،با ابراز خرسندی و قدر دانی از زحمات انجمن مردمی توسعه بازار مریوان در 9 ماه گذشته گفت: رونق و توسعه اقتصادی و گردشگری در مریوان اسایش و آرامش شهروندان را به دنبال دارد.
توسعه اقتصادی و گردشگری در مریوان آسایش و آرامش شهروندان را به دنبال دارد
شفیعی اظهار داشت:اقدامات انجمن مردمی توسعه بازار در جذب گردشگر در تابستان و نوروز  سال 96قابل تقدیر  و اثر بخش بوده بطوری که امروز شاهد حضور هر هفتگی تور های مسافرتی و گردشگری در مریوان هستیم.
وی با اشاره به اینکه شناساندن جاذبه های گردشگری مریوان باید در اولویت مردم، بازاریان  و مسئولین باشد، گفت: آغاز تحول و انقلاب گردشگری در مریوان در نوروز 96 آغاز و در تابستان سالجاری و طبیعتا در سال های آینده  ادامه خواهد داشت.
 فرماندار مریوان اضافه کرد: اهمیت  موضوع سرمایه گذاری و همچنین  نقش  بخش خصوصی  در حوزه گردشگری و جذب توریست نیازمند همت جدی همه دستگاه های اجرایی و ایده های مناسب و  جدیت متولیان در حوزه گردشگری  و هتل داران و دفاتر گردشگری است.
 شفیعی در ادامه تصریح کرد: فعال کردن  انجمن مردمی توسعه گردشگری در سه ماه تابستان و سال های پیشرو  نیز باید در دستور کار جدی قرار گیرد.
به گفته شفیعی سنت شکنی خاص و قابل ملاحضه ای در خصوص جلب اعتماد مردم  به بازار  و همچنین حضور گردشگران و مهمانان به حضور درمریوان صورت گرفته است.
فرماندار مریوان با اشاره به تغییرات خاص مبلمان شهری در مریوان در روزها و هفته های آینده  افزود:  در شهریور ماه پیش رو برنامه های ملی و بین المللی خاصی از جمله مسابقات ملی دوچرخه سواری دور دریاچه ، جشنواره بین المللی تئاتر ، بازی های بومی و محلی و چندین برنامه ناب دیگری در حال رخ دادن است.
 وی با تأکید بر اینکه همه مردم و فعالان بازار باید از این فرصت استفاده کنند، افزود: برگزاری برنامه های متنوع و دیدن از امکان تفریحی و تاریخی و سیاحتی شهرستان با برنامه ریزی دقیق از جمله برنامه مسئولین و کارگروه بازار مریوان است.

بازدید [ 103 ]
برچسب ها