اخبار

تلاش نمایندگان در راستای رفع معضلات کردستان ضروری است

جلسه شورای توسعه شهرستان مریوان که با حضور کلیه اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ،استاندار کردستان و همچنین برخی از مسئولان استانی و شهرستانی در محل دفتر فرمانداری مریوان برگزار شد. رئیس کمیسیون برنامه بودجه مجلس مطالب استان کردستان سنگین نیست و با همت و تلاش نمایندگان می توان به اهداف مورد نظر رسید.
تلاش نمایندگان در راستای رفع معضلات کردستان ضروری است

جلسه شورای توسعه شهرستان مریوان که با حضور کلیه اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ،استاندار کردستان و همچنین برخی از مسئولان استانی و شهرستانی در محل دفتر فرمانداری مریوان برگزار شد.

علی رضا تاج گردون در این جلسه گفت : ایجاد و تفصیر قانون برای بهره مند شدن تمام آحاد مردم یک جامعه از قانون است و به غیر از شرایط متفاوت نماینده نباید با در نظر گرفتن تنها یک منطقه خاص برای تصویب یک قانون اقدام به عمل آورد.

علیرضا تاج گردون افزود : هرچند شاخصه های بهره مندی استان کردستان با سایر استان های کشور اندکی متفاوت است اما باید عنوان کرد که مطالب استان کردستان سنگینی نیست و با همت و تلاش نمایندگان می توان به اهداف مورد نظر رسید.

تاج گردون ادامه داد : شاخصه بهره مندی استان کردستان از جاده ها و راه های مواصلاتی 46 درصد و شاخصه شهرستان مریوان از راه ها و جاده های مواصلاتی 36 درصد است و این درحالی است که شاخصه این امر در کل کشور 65 درصد است.

وی خاطرنشان کرد : بسیاری از استان ها و شهرستان های محروم ایران اسلامی امروزه از شاخصه های بهتری نسبت به استان کردستان به ویژه شهرستان مریوان از نظر جاده ها و راه های مواصلاتی برخوردار هستند لذا باید قانون را به گونه ای نوشت که این امر به توازن برسد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود : امروزه بهترین شیوه قانون گذاری بهره مندی تمام مردم از قانون بوده به گونه ای که برای ارائه خدمات بتوان تمام نقاط مختلف کشور را در نظر بگیریم.

تاج گردون بیان کرد : در راستای توسعه همه جانبه استان کردستان به ویژه شهرستان مریوان قول مساعد و همت خوبی از سوی کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی وجود دارد.

وی عنوان کرد : ارائه کمک های مردمی استان کردستان به مردم زلزله زده سرپل ذهاب و مناطق مختلف کرمانشاه نشان داد که مردم این استان فکر دیگر مردم این دیار هستند و هیچ گاه هموطنان خود به ویژه هم زبان هایشان را فراموش نخواهند نمود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : مردم استان کردستان به ویژه شهرستان مرزی مریوان در ارائه وسایل و مواد مورد نیاز زلزله زدگان به دنیا نشان دادند که همواره هم وطنان و همزبان های خود را به یاد داشته و در زمان و مکان مورد نیاز از ارائه کمک به آنها دریغ نخواهند کرد.

علیرضا تاج گردون بیان کرد : مردم با شور و نشاط خود در این ایام دلگرمی خوبی به نمایندگان ارائه دادند لذا باید عنوان کرد که به عنوان یک فرد ایرانی از ارائه خدمات مردم استان کردستان به مردم زلزله زده بسیار قدردانی می کنم.

بازدید [ 740 ]
برچسب ها