اخبار

تا اعلام رسمی و قانونی قیمت نان مریوان افزایش نمی یابد

چهارمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی در دفتر فرمانداری مریوان برگزار شد
تا اعلام رسمی و قانونی قیمت نان مریوان افزایش نمی یابد
فرماندار مریوان :
تا اعلام رسمی و قانونی قیمت نان مریوان افزایش نمی یابد
فرماندار مریوان گفت : تا زمانیکه از مراجع قانونی و دستگاه های ذیربط نرخ جدید انواع نان اعلام نگردد قیمت آن در شهرستان مریوان به صورت فعلی خود باقی خواهد ماند.
محمد شفیعی در چهارمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی که با حضور برخی از مدیران و مسئولان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد اظهار کرد : تا زمانی که از سوی دولت به شیوه قانونی گران شدن قیمن نان اعلام نگردد نرخ این فراورده در شهرستان مریوان همانند سابق خواهد بود.
شفیعی خاطرنشان کرد : فعلا از سوی فرمانداری و دستگاه های مربوطه در راستای پیشگیری از افزایش نرخ نان در این شهرستان اقداماتی صورت گرفته است و از سوی مسئولان و دستگاه های ذیربط از افزایش نرخ انواع نان تا زمانی که اعلام قانونی آن از دستگاه های مربوطه صورت بگیرد ممانعت به عمل خواهد آمد.
وی تصریح کرد : زمانی که نرخ جدید نان از سوی مراجع قانونی اعلام شد ساز و کارهای لازمه تعبیه خواهد شد و فعالیت های مربوطه نیز صورت خواهد گرفت و در کمیسیونبعدی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به تیرپارک های موجود در سطح شهرستان تصریح کرد : برای قیمت گذاری تیرپارک های سطح شهرستان نیز استانداردهای تفاوت قیمت ها را اعلام کرده ایم لذا باید بر اساس این استانداردها قیمت های پارکینگ های سطح شهر نیز متناسب باشند.
فرماندار مریوان بیان کرد : نرخ پارکینگ ها باید بر اساس استانداردهای موجود باشد به گونه ای که هرکدام از پارکینگها که استاندارهای پایانه و گمرک را رعایت کرده باشند تا مبلغ پانزده هزارتومان میتوانند اخذ وجه داشته باشند.
محمد شفیعی در پایان اظهار کرد : بازدیدهای میدانی جهت افزایش مسافران گردشگر به شهرستان مریوان در بازار افزایش خواهد یافت و پنج نفر از جوانان تحصیلکرده شهرستان با اتاق اصناف همکاری خواهند کرد و برای بازدید و تک نرخی کردن هر صنف در شهرستان اقدم عاجل صورت خواهد گرفت.

بازدید [ 2723 ]
برچسب ها