اخبار

بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۹۰ پروژه عمرانی و سرمایه‌گذاری در مریوان

بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۹۰ پروژه عمرانی و سرمایه‌گذاری در مریوان

بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ۹۰ پروژه عمرانی و سرمایه‌گذاری در مریوان

جلسه شورای اداری مریوان با حضور جعفری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کردستان ، آرتیکاس اقبال فرماندار مریوان ، امام جمعه ، جمعی از مدیران کل استانی و اعضای شورای اداریی شهرستان در سالن ارشاد اسلامی برگزار شد.

 

فرماندار شهرستان مریوان هم در این جلسه با اشاره به اینکه طی چند سال اخیر دولت تدبیر و امید خدمات زیادی در این شهرستان به مردم ارائه کرده است، گفت: نیروگاه برق بخش خصوصی یکی از پروژه‌های مهم و شاخص استان بوده که در این شهرستان به اجرا درآمده است.

آرتیکاس اقبال با اشاره به اینکه به مناسبت دهه فجر ۸۶ پروژه عمرانی و سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری و چهار پروژه هم  کلنگ‌زنی شد و افزود: از این تعداد ۶ پروژه شهری و مابقی آنها در روستاها اجرا شده است و این بیانگر توجه به نقاط کم‌تر برخوردار در این شهرستان است.

وی با بیان اینکه ۵۲ پروژه به همت دهیاری‌های مریوان اجرا شده است، اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم با هدف‌گذاری انجام شده و تاکیدات استاندار کردستان خدمات حداکثری توسط دهیاران و بهره‌مندی از اعتبارات و منابع دولتی در روستاها ارائه شود.

فرماندار شهرستان مریوان اظهار داشت: فعالان اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و مدنی مریوان بسیار مطالبه‌گر اند و هم چون مشاوری امین همکار و همراه مسوولان دولتی هستند و نقدها و پیشنهادات و درخواست هایشان را به طور مستقیم با ما در میان می‌گذارند.

 

 

 

برچسب ها