اخبار

بازدید فرماندار از زندان شهرستان/آزادی ۷ زندانی جرائم غیرعمد در مریوان

بازدیدحاج ماموستا شیرزادی امام جمعه ،شفیعی فرماندار مریوان به همراه ابراهیمی مدیرکل زندانهای استان از زندان عمومی شهرستان مریوان و آزادی هفت زندانی در این بازدید
بازدید فرماندار از زندان شهرستان/آزادی ۷ زندانی جرائم غیرعمد در مریوان


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان  صبح روز سه شنبه سوم بهمن ماه در بازدید شفیعی , فرماندار مریوان, امام جمعه و ابراهیمی, مدیر کل زندانهای استان کردستان از زندان این شهر و وضعیت جرایم  زندانیان ' پرونده زندانیان جرایم غیرعمد مورد بررسی قرار گرفت.
در این بازدید پس از بررسی های لازم با موافقت شفیعی فرماندار مریوان و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان مریوان و  تقبل پرداخت جرایم , ۷ زندانی در روزهای آتی آزاد خواهند شد.


اعتبار اختصاص یافته برای آزادی این زندانیان از محل اعتبارات مردمی و درآمدهای انجمن حمایت از خانواده های زندانیان جرائم غیر عمد مریوان به مبلغ ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می باشد و تا ۲روز آینده این افراد به آغوش خانواده هایشان برخواهند گشت.


در این دیدار ماموستا شیرزادی , امام جمعه مریوان به بیان نصایحی برای سالم زیستن زندانیان در زندان و پس از آزادی و بازگشت به آغوش خانواده پرداخت.


مدیر کل زندان های استان با اشاره به اینکه در ۱۰ شهر استان زندان و انجمن حمایت از زندانیان وجود دارد گفت :اداره کل زندان استان برای کمک به زندانیان پس از آزادی تسهیلات قرض الحسنه بانکی قرار خواهد داد.


ابرهیمی خاطر نشان کرد:طبق توافقنامه با اداره کار , زندانیان پس از آزادی, از طرف اداره کل زندان استان به اداره کار معرفی و به آنها وام اشتغال تعلق خواهد گرفت.
و در پایان از عملکرد قابل قبول انجمن زندانیان مریوان تقدیر و تشکر کرد

بازدید [ 821 ]