اخبار

بازدید سرپرست فرمانداری از پروژهای راه و شهر سازی مریوان

سرپرست فرمانداری شهرستان مریوان پیش‌از ظهر امروز –98/03/28 – از چند پروژه عمرانی فعال اداره راه و شهرسازی مریوان بازدید کرد و ضمن اخذ نظرات مسئولان ادارات و پیمانکاران مربوطه دستوراتی در محل جهت تسریع در انجام پروژه‌ها صادر کرد که تشریح آنها به قرار ذیل است:
بازدید سرپرست فرمانداری از پروژهای راه و شهر سازی مریوان

بازدید سرپرست فرمانداری شهرستان مریوان از پروژه بازآفرینی شهری و جاده روستایی محور سلسی- چاوک – دارسیران
به گزارش روابط عمومی فرمانداری :سرپرست فرمانداری شهرستان مریوان پیش‌از ظهر امروز – 28/3/98 – از چند پروژه عمرانی فعال اداره راه و شهرسازی مریوان بازدید کرد و ضمن اخذ نظرات مسئولان ادارات و پیمانکاران مربوطه دستوراتی در محل جهت تسریع در انجام پروژه‌ها صادر کرد که تشریح آنها به قرار ذیل است:

آرتیکاس اقبال با همراهی ماموستا شیرزادی امام جمعه مریوان و آقایان کهنه‌پوشی و محمدی رئیس ادارات راه‌وشهرسازی و آب‌وفاضلاب شهری مریوان از پروژه بازآفرینی شهری که در محله کمربندی یک فعال است و طی آن نسبت به بازسازی معابر و کوچه‌های این محله اقدام می‌شود، بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه قرار گرفت.
اقبال خطاب به مسئولان ادارات مرتبط در مورد اجرای فنی و دقیق پروژه تذکرات لازم را داد. کهنه‌پوشی نیز در این بازدید ضمن گزارش پیشرفت پروژه تاکید کرد: در راستای حفظ توازن و عدالت عمرانی در سطح شهر مریوان پروژه بازآفرینی شهری برای محله‌های کوره موسوی، کمربندی و دارسیران تعریف شده که تا اتمام کامل فازهای آن پای کار هستیم.
در ادامه سرپرست فرمانداری شهرستان از پروژه‌های احداث پارک جنگلی واقع در بالادست محله «کوره موسوی» و کمربندی مریوان بازدید کرد و از نزدیک در جریان میزان پیشرفت آنها قرار گرفت. 
لازم به یادآوری است که هدف از احداث پارک جنگلی بالادست محله کوره موسوی بالابردن میزان سرانه دسترسی ساکنان این محله و محله‌های اطراف به فضای سبز و امکانات تفریحی است. پروژه کمربندی مریوان نیز در افق خود روانی ترافیک داخل شهر را در بر دارد و با بهره‌برداری از آن تاحدود زیادی از بار ترافیکی داخل شهر کاسته خواهد شد.
آرتیکاس اقبال از پروژه اساس کاری و آماده‌سازی جاده روستایی محور سلسی-چاوک-دارسیران هم بازدید کرد نسبت به رفع اختلاف جزئی ادارات راه و منابع طبیعی دستورات لازم را صادر کرد و نسبت به ادامه پروژه تا فاز نهایی تاکید کرد.
پیگیری مشکلات ساکنان محله موسک – در خصوص دفع بهداشتی فاضلاب – و همچنین پیگیری ویژه یک مورد تصرف غیرقانونی منابع طبیعی از حاشیه‌های بازدید امروز سرپرست فرمانداری مریوان از برخی پروژه‌های فعال اداره راه و شهرسازی بود.‌‍

برچسب ها