اخبار

بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استانداری از وضعیت شهرستان مریوان

بازیدحسین خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان،سرپرست فرمانداری، شهردار و جمعی از مسولین شهرستان مریوان از اماکن خدماتی و اقدامات ادارات جهت استقبال از مسافران نوروزی
بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استانداری از وضعیت شهرستان مریوان

بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی استانداری از وضعیت شهرستان مریوان
وضعیت پذیرش اسکان مسافران در مریوان مطلوب است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان، سرپرست فرمانداری مریوان و جمعی از مسئولین شهرستانی دیشب به صورت سرزده از مکان های گردشگری و وضعیت پذیرش مسافران بازدید کردند. 

دریاچه زریبار، مرکز اسکان فرهنگیان، هلال احمر، بیمارستان های سطح شهر، فوریت های پزشکی، آتش نشانی، مراکز اقامتی و هتل ها از جمله مکان هایی بودند که به صورت سرزده از آنها بازید کردند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان هدف از بازدید را ارزیابی دستگاه های خدمات رسان به مسافرانی که در سال جدید وارد شهرستان مریوان می شوند عنوان کرد و افزود: مریوان قطب گردشگری استان کردستان است و با توجه به تاکیدات استاندار کردستان، تمام تلاش ما این است که از این فرصت امسال بیش از گذشته استفاده کنیم.

حسین خوش اقبال با بیان اینکه فضای تلاش و حضور دستگاه های خدمات رسانی جهت استقبال و پذیرش مسافران مطلوب است، گفت: با مدیریت دکتر اقبال فرماندار شهرستان امیدواریم که بتوانیم زیبایی ها، نقاط قوت و فرهنگ این استان را بیش از پیش به معرض نمایش بگذاریم و در سال های آتی مسافران بیشتری را به این استان فرهنگی جذب کنیم.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان از تلاش برای حل مشکلات سطح شهر با کمک مسئولین شهرستانی خبر داد و افزود: شهردار شهر مریوان وعده دادند که مشکل روشنایی دریاچه زریبار تا یکی دو روز آینده حل بشود که امیدواریم هرچه سریعتر نظم و امنیت در این مکان گردشگری زیبا برقرار شود.

برچسب ها