اخبار

اولویت دولت حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان

جلسه واحد های صنفی اتحادیه با شفیعی فرماندار مریوان برگزار شد
اولویت دولت حمایت از سرمایه گذاران و تولید کنندگان
فرماندار مریوان در جمع اتحادیه ها و صاحبان مشاغل مختلف مریوان گفت: فروش نانوایی ها و واگذار کردن آن به اشخاص که شرایط لازم ندارند ، در مریوان غیرقانونی و جابجایی آن نیز تنها یکبار با نظر موافق کمیسیون صورت خواهد گرفت.
محمد شفیعی با اشاره به اینکه در آینده نزدیک با همکاری شهرداری و شورای شهر مریوان ماشین های میوه فروش از 5 نقطه سطح شهر جمع آوری خواهند شد افزود : در فاز دوم جمع آوری مشاغل کاذب مریوان دستفروشان نیز از سطح شهر جمع آوری می شوند.
وی با بیان اینکه تبادل کالاهای وارد شده از معابر کولبری مجاز این شهرستان در سطح استان آزاد می باشد اضافه کرد : به زودی با همکاری شبکه استانی و ملی قرعه کشی چند خودرو برای خریداران اجناس بازار مریوان انجام خواهد گرفت.
فرماندار مریوان اظهار کرد : به زودی یک تاکسی مدل بالا مخصوص گردشگران خارجی که راننده آن مسلط به چند زبان از جمله عربی و انگلیسی می باشد در سطح شهر شروع به کار خواهد کرد. 
محمد شفیعی با بیان اینکه اکنون فرصت مناسبی برای در دست گرفتن بازار کردستان عراق از سوی تولید کنندگان این استان است گفت : آماده حمایت تمام از تولید کنندگان و سرمایه گذاران در کوتاهترین زمان ممکن می باشیم .

بازدید [ 887 ]
برچسب ها