اخبار

افتتاح و بهره برداری از 125 پروژه عمرانی و خدماتی در مریوان

یوسف باشی سرپرست فرمانداری مریوان خبر داد :125 پروژه با اعتبار بالغ بر 112 میلیارد تومان به مناسبت دهه فجر در این شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرارخواهند گرفت.
افتتاح و بهره برداری از 125 پروژه عمرانی و خدماتی در مریوان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان ، یوسف باشی سرپرست فرمانداری شهرستان مریوان از افتتاح 125 پروژه در سه بخش مرکزی، سرشیو و خاومیرآباد این شهرستان در دهه فجر خبر داد و اظهار کرد : این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 112 میلیارد تومان به مناسبت گرامی داشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران با حضور مسئولان شهرستان مریوان افتتاح و مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

یوسف باشی در جلسه هماهنگی برنامه های دهه فجر که با حضور مسئولان ادارات مختلف دولتی و در محل جلسات فرمانداری شهرستان مریوان برگزار شد ضمن ابراز این خبر گفت: برنامه ریزی های لازمه انجام شده و کمیته های لازم برای اجرای هرچه بهتر و باشکوهتر برنامه های دهه فجر ایجاد شده اند.

باشی عنوان کرد : تمثال امام خمینی در روز 12بهمن ماه سالجاری همزمان با ورود امام خمینی به داخل کشور و اولین روز از آغاز دهه فجر بر طبق منوال گذشته در میدان شهید فهمیده مریوان و با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم گلباران می شود.

وی عنوان کرد : برگزاری رژه موتوری و نیروهای یگان ویژه و امداد و تاکسی های مریوان نیز در اولین روز از دهه مبارکه فجر برگزار می شود.
سرپرست فرمانداری مریوان تصریح کرد : برگزاری جشن های مردمی در روستاه های بخش های سرشیو، مرکزی و خاومیرآباد مریوان نیز از جمله برنامه هائی است که در ایام الله دهه فجر برگزار می شود.

یوسف باشی در پایان سخنان خود ضمن تاکید بر ایجاد فضاسازی های لازمه در شهر از سوی مسئولان، گفت : دیدار مسئولان از خانواده شهداء و همچنین غبارروبی گلزار شهداء نیز از دیگر برنامه های این ایام هستند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مریوان نیز در ادامه این جلسه با اشاره به برنامه های متنوع فرهنگی ویژه گرامی داشت دهه فجر اظهار کرد : از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مریوان به مناسبت گرامی داشت دهه مبارکه فجر جنگ شادی در هفت شب برگزار خواهد شد و همچنین از گروه چهل دف نیز برای اجرای مراسمی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دعوت شده است.
گفتنی است که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان مریوان نیز قصه گوئی خاطرات انقلاب اسلامی و همچنین و برنامه ویژه وصیت خوانی شهداء برگزار خواهد شد

بازدید [ 449 ]
برچسب ها