اخبار

اختصاص 8 میلیارد تومان جهت تکمیل هنرستان کشاورزی مریوان

هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش مریوان با حضور منصور مجاوری مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش،شفیعی فرماندار مریوان و دیگر مسئولین شهرستانی و استانی برگزار گردید.
اختصاص 8 میلیارد تومان جهت تکمیل هنرستان کشاورزی مریوان

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان , مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش در هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مریوان از اختصاص 4 میلیارد تومان از اعتبارات ملی برای تکمیل هنرستان کشاورزی مریوان خبر داد و گفت :کردستان جزهفت استان کشور در خصوص بحث درآمدزایی آموزش و پرورش با استفاده از مدیریت منابع خود قرار دارد .

 

🔹منصور مجاوری با بیان اینکه لازم است دانش آموزان با تفکر اقتصادی و تفکر توسعه مشارکت در مدارس رشد کنند افزود:در سال جاری خیرین مدرسه ساز 1500 میلیارد تومان را در امر مدرسه سازی هزینه کرده اند.

 

🔹وی با اشاره به اینکه در تلاش برای جذب سرمایه گذران در این شهر زیبا و توریستی هستیم  اضافه کرد :با توجه به مشکلات مالی دولت بهترین شیوه برای توسعه آموزش و پرورش استفاده از منابع درآمدی پایدار در این سازمان است.

 

🔻فرماندار مریوان هم در این جلسه از اختصاص 4 میلیارد تومان ازمحل توازن منطقه ای ماده 180 برای تکمیل هنرستان کشاورزی مریوان خبر داد و گفت : 87 درصد از مدارس شهرستان مریوان به صورت دو شیفت اداره می شوند.

 

🔹محمد شفیعی با بیان اینکه برای ارتقاء سطح سرانه آموزش و پرورش مریوان به سطح میانگین استان 283 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم گفت : این اعتبار گویای رشد جمعیت دانش آموزی و نیازمندیهای دانش آموزان این شهرستان است.

 

بازدید [ 877 ]
برچسب ها