اخبار

آرتیکاس اقبال فرماندار مریوان در پیامی شهادت سرهنگ پاسدار شهید شکیبا سلیمی فرمانده سابق سپاه پاسداران شهرستان مریوان و همرزمان ایشان را تسلیت گفت

آرتیکاس اقبال فرماندار  مریوان در پیامی شهادت سرهنگ پاسدار شهید شکیبا سلیمی فرمانده سابق سپاه پاسداران شهرستان مریوان و همرزمان ایشان را تسلیت گفت

آرتیکاس اقبال فرماندار  مریوان در پیامی شهادت سرهنگ پاسدار شهید شکیبا سلیمی فرمانده سابق سپاه پاسداران شهرستان مریوان و همرزمان ایشان را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان در این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

(سوره آل عمران، آیه ۱۶۹)

 

شهادت فرمانده شجاع و دلاور سپاه بیت المقدس کردستان،سرهنگ پاسدار شکیبا سلیمی و دو تن از همرزمان غیورش در درگیری با عناصر ضد انقلاب را به پیشگاه مقام معظم رهبری،خانواده بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،مردم شهید پرور و با بصیرت استان کردستان و خانواده های معظم این شهدای والا مقام تسلیت عرض می نماید.

فقدان این فرمانده دلاور هرچند دردناک است اما مردم استان کردستان و به ویژه مریوان  هیچ گاه رشادت ها و فداکاری های این اسوه پایداری و شجاعت را از یاد نخواهند برد،خدمات دلسوزانه سرهنگ پاسدار شهید سلیمی فرمانده سابق سپاه پاسداران شهرستان مریوان در راستای تامین امنیت،آبادانی،محرومیت زدایی و... در قلب و ذهن همه دوستداران ایران اسلامی در این شهرستان جاودانه خواهد ماند.

از خداوند متعال برای این شهدای عزیز علو درجات وبرای خانواده معزز آنان صبر و شکیبایی آرزو می نمایم.

برچسب ها