اخبار

آخرین جلسه شورای اداری سال 96 شهرستان مریوان برگزار شد

آخرین جلسه شورای اداری سال ۹۶ شهرستان مریوان باحضور شفیعی فرماندار مریوان ، ماموستا رستمی نماینده مردم کردستان در خبرگان رهبری ،منصور مرادی نماینده مردم شریف شهرستانهای مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی ،حاج ماموستا شیرزادی امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستان در سالن جلسات فرمانداری مریوان برگزار شد
آخرین جلسه شورای اداری سال 96 شهرستان مریوان برگزار شد
نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد : دشمنان به دنبال ایجاد نا امنی و تفرقه بین گروه های مختلف مردمی هستند.
ماموستا فایق رستمی در جلسه شورای اداری شهرستان مریوان که با حضور مسئولان شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد افزود : امروزه ایران اسلامی یکی از مهمترین کشورهایی است که دارای امنیت پایدار است.
رستمی افزود : امنیت کنونی ایران اسلامی را مدیون رشادت شهدائی هستیم که با اهداء جان خود از این کیان دفاع نمودند.
وی خاطرنشان کرد : امروزه ایران اسلامی به ویژه شهرستان های مرزی همچون مریوان دارای امنیت پایداری هستند که این امر نیز به کام دشمنان تلخ بوده لذا دشمنان ایران اسلامی برای ایجاد تفرقه و ناامنی همواره کوشیده اند.
نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد : متاسفانه بسیاری از فتنه گران هنوز از اعمال ذشت و ناپسند خود بازنگشته و به دنبال ایجاد تفرقه و نا امنی در جامعه هستند لذا مردم باید ضمن آگاهی از وضعیت موجود مواظب باشند که در دام دشمنان اسیر نگردند.
ماموستافایق رستمی بیان کرد : امروزه وحدت بین مردم و مسئولان و نظام باعث هراس زیادی در دل دشمنان دین مبین اسلام شده است و این امر نیز باعث شده که برای ایجاد تفرقه در بین مردم از راه های مختلفی وارد شوند.
رستمی بیان کرد : مردم شهرستان مریوان همواره در کنار مسئولان برای حفظ آرمان های این انقلاب کوشا بوده اند و این امر باعث شده است که تمامی توطئه های دشمنان یکی پس از دیگری خنثی گردد.

زمان شناسی و موقعیت شناسی مریوانی ها توطئه های دشمنان را خنثی کرد / مریوان سال جدیدی را شروع خواهد کرد
فرماندار شهرستان مریوان زمان شناسی و موقعیت شناسی مردم این شهرستان را عامل خنثی شدن تمامی توطئه های دشمنان عنوان کرده و اظهار کرد : سال جاری یکی از سال های پررونق شهرستان مریوان بود.
محمد شیفیعی افزود : از همان ابتدای سال جاری اقداماتی ارزنده از سوی مسئولان و مدیران برای ارائه خدمات به مردم این شهرستان صورت گرفته به ویژه اعطای جهزیه از سوی سپاه پاسداران به برخی از جوانان را می توان از جمله این فعالیت های ارزنده عنوان کرد.
شیفیعی تصریح کرد : سالجاری برای شهرستان مریوان یکی از سال های مفید و ارزنده ای بود که مسئولان توانسته با ارائه خدمات ارزنده خود توسعه بیش از پیش این شهرستان را فراهم اورند.
وی بیان کرد : اعطای پوشاک از سوی سپاه پاسداران شهرستان مریوان به 300 خانوار نیازمند این شهرستان همراه با ارائه خدمات پزشکی رایگان به مردم در مناطق محروم این شهرستان از دیگر خدمات ارزنده ایست که در طول سالجاری صورت گرفته است.
وی تصریح کرد : از سوی مدیران و مسئولان این شهرستان اقداماتی قابل توجه در راستای محرومیت زدایی صورت گرفته است که این امر نیز در نوبه خود قابل ستایش است.
فرماندار شهرستان مریوان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سال جدید عنوان کرد : مردم فهیم شهرستان مریوان همواره در طول سالجاری با صبر و شکیبایی خود و همچنین میزان آگاهی که از توطئه های دشمنان داشتند توانستند سالی خوب و شاد را سپری نتمایند.
محمد شفیعی افزود : مردم فهیم شهرستان مریوان همواره با تمام توان خود از نوارهای مرزی با اقتدار کامل دفاع نموده و همواره از نفوذ بیگانگان به این آب و خاک جلوگیری نموده اند.
شفیعی افزود : هرچند که در بسیاری از مواقع دشمنان دین مبین اسلام برای ناامن نمودن شهرستان مریوان تلاش کرده و با ارائه فراخوان های متعددد در صدد نا امن جلوه دادن مریوان بودند اما خوشبختانه مردم فهیم شهرستان مریوان با آگاهی از وضعیت موجود تمامی توطئه های دشمنان را خنثی نمودند.
وی بیان کرد : امروزه با توجه به امنیت موجود در این شهرستان حاکم است بسیاری از شرکت های سرمایه گزاری داخلی که تعداد آنها به 17 شرکت می رسد برای انجام سرمایه گزاری در این شهرستان اعلام آمادگی نموده اند.
فرماندار شهرستان مریوان تصریح کرد : فعالیت شرکت های سرمایه گزاری داخلی و خالرجی در این شهرستان با توجه به امنیت موجود در حال بررسی های لازمه است و امید است با حضور این شرکت های خصوصی شاهد رونق بازار و همچنین توسعه روز افزون آن باشیم.
محمد شفیعی بیان کرد : متاسفانه بخش سرشیو و کوماسی مریوان از جمله محرومترین مناطق این شهرستان هستند که خوشبختانه روستای گماره لنگ به عنوان اولین روستای این بخش در طول سالجاری از نعمت راه های آسفالته بهره برداری شد و امید است در آینده ای نزدیک سایر روستا ههای این بخش درارای راه های آسفالته گردند.
شفیعی تصریح کرد : در راستای بهره مندی روستانشینان بخش سرشیو و مرکزی مریوان از سوی مسئولان اقدامات ارزنده ای صورت گرفته است که در طول سال جدید بسیاری از روستاه های موجود گازرسانی خواهند شد و همچنین فعالیت آسفالت نمودن راه های روستایی نیز به جدیت هرچه بیشتر پیگیری خواهد شد.

بازدید [ 1048 ]
برچسب ها