فرماندار مریوان تاکید کرد :

ساختن شهری زیبا و آباد نیازمند حرکت خرد جمعی و همدلی شهروندان با شهردار و شورای شهر است

محمد شفیعی در آیین قرعه کشی خوش حسابی که در پارک شانو با حضور شهردار و تنی چند از  مسئولان  اداری این شهرستان برگزار شد با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری مریوان نیازمند حمایت مردم و مسئولین اجرایی در راستای آبادانی و توسعه شهر می باشد، خواستار حمایت و پشتیبانی همه جانبه روسای ادارات دیگر و مردم از مجموعه شورا و شهرداری مریوان شد.
شفیعی با اشاره به توسعه شهری و زیر ساخت ها لازم برای پیشبرد اهداف شهری آباد و مناسب در غرب کشور، گریزی به عدم پرداخت عوارض شهری توسط شهروندان زد و از شهروندان مریوان خواست که در این خصوص اهمیت خاصی نشان دهند.
شفیعی توجه به استعداد ها و ظرفیت های خوب و بی نظیر در مریوان که در زمینه های مختلف وجود دارد را ضروری دانست و یادآور شد: شهر توریستی مریوان لایق پیشرفت و ارتقاء و توجه ویژه است.
فرماندار مریوان افزود:بایستی با همدلی و همراهی مسئولین و مردم و تعامل بین دستگاه های دولتی در جهت بررسی و پیگیری موانع و مشکلات شهر مریوان گام محکم و اساسی برداریم.
شفیعی تصریح کرد: امروز شورا بعنوان نهادی مردمی است که بعنوان پل ارتباطی بین دولت و مردم فعالیت می کند که فعالیت های اجرایی در مدیریت امور شهری را برنامه ریزی و اجرا می نماید .
فرماندار مریوان تصریح کرد: با همکاری و همدلی همه دستگاه های اجرایی و حضور شهروندان و شهرداری و اعضای شورای شهر در آینده ای نزدیک ،چهره و مبلمان شهر در حوزه زیبا سازی تغییرات اساسی خواهد کرد.
 
 
 
 
15 مرداد 96