فرماندار مریوان : نگاه دولت تدبیر و امید به اشتغال و تولیدجدی است

فرماندار مریوان در حضور صاحبان فکر و سرمایه مریوان در دومین نشست هم اندیشی شناخت ظرفیت های سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی تاکید کرد:نگاه دولت تدبیر و امید به اشتغال و تولید واقعی و جدی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان : جلسه هم اندیشی رفع موانع سرمایه گذاری در شهرستان مریوان به ریاست محمد شفیعی  و با حضور روسای  ادارات جهاد کشاورزی، دامپزشکی، تعاون روستایی و صندوق مهر کارآفرین امید  و بیش از 60 نفر از صاحبان فکر و اندیشه و سرمایه گذار این شهرستان صبح روز پنجشنبه 31 فروردین در سالن جلسات فرمانداری  تشکیل شد .

فرماندار مریوان با اشاره به اهمیت  موضوع سرمایه گذاری و همچنین  نقش  بخش خصوصی  در این راستا تاکید کرد  و افزود:  نتیجه گیری  و اقدام جهت عملیاتی شدن ایده ها و طرح های مختلف در حوزه کشاورزی نیازمند همت جدی است.

شفیعی در ادامه تصریح کرد: فعال کردن بخش خصوصی  و اصل 44 قانون اساسی در دولت تدبیر وامید با اهتمام جدی و پیگیرانه به دنبال  عملیاتی کردن سرامیه گذاری در بخش تولید  و اشتغال است.

وی خاطرنشان کرد: با اراده وعزم جدی در سالجاری در حوزه کشاورزی و بخش های از جمله تولید عسل، دامپروری، زنبور داری، پرورش گل های محمدی و صنایع دستی  و  روستایی ،قطعا مریوان به جایگاه واقعی خود در بخش سرمایه گذاری در حوزه های مختلف کشاورزی خواهد رسید.

شفیعی تصریح کرد: ما باید از ظرفیت های  شهرستان مریوان نهایت استفاده را در بخش سرمایه گذاری ببریم و در این راستا گروه 30 نفره  رسانه ای و خبرنگاران کشوری و استان در حوزه های مختلف سرمایه گذاری در بخش های مختلف  بازدید و قابلیت های این شهرستان را مورد بررسی و رصد و این استعداد ها را رسانه ای می کنند.

فرماندار مریوان با اشاره به سرمایه گذری ستاد اجرای فرمان امام خمینی(ره) و دعوت از سرمایه گذاران در حوزه های بخش کشاورزی درمریوان یادآور شد: این ستاد بالغ بر 25 میلیارد تومان  تسهیلات  اشتغال زایی  و سرمایه گذاری را فراهم کرده است.

شفیعی دعوت از نخبه گان برتر در حوزه کشاورزی ،دانشجویان  و اقدام  برای تهیه بسته های توجیهی اقتصادی از دیگر برنامه های مهم دانست و افزود: نگاه ها و ایده های جدید در حوزه سرمایه گذاری در مریوان در بخش های مختلف کشاورزی و دامداری  از طریق رسانه ها اطلاع رسانی می شود.

در ادامه هر یک از فعالین حوزه سرمایه گذاری در بخش های مختلف  کشاورزی به تبادل نظر و هم اندیشی در خصو ص جذب سرمایه و ایجاد اشتغال و تولید در مریوان با فرماندار و متولیا امر کشاورزی و  گفتن مشکلات حوزه کاری خود پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31 فروردين 96