امام جمعه مریوان :ارتش در قلب ملت جای دارد

امام جمعه شهرستان مریوان صبح امروز ۲۹ فروردین را روز تجلیل از دلاورمردی و ایثارگری سربازان ، سرداران ، امیران و فرماندهان ارتش عنوان کرد و افزود: ارتش در قلب ملت جای دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان : ماموستا ملا مصطفی شیرزادیˈ افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران توانست در این سه دهه که از عمر انقلاب می گذرد به سه رکن اساسی دین و اخلاق ، استقلال و کارایی دست یابد و بر این سه رکن استوار شود.

وی تصریح کرد: با بیان اینکه امروز ارتش جمهوری اسلامی با بهره گیری از جوانان نخبه این مرزو بوم و دست یابی به دانش بالای نظامی به هیچ عنوان مقابل دشمن کوتاه نمی آیند افزود: نیروی زمینی ، هوایی و دریایی ارتش در دفاع مقدس کارایی خود را به جهانیان نشان دادند و با خون مطهرشان ارتش جمهوری اسلامی را در زمره مقتدرترین ارتش در منطقه در آوردند.

امام جمعه مریوان در ادامه  خاطر نشان کرد : روز ارتش فقط برای تقدیر و تشکر از فداکاریها و دلاوریهای ارتش نیست ، بلکه نشانه عظمت ، اقتدار نظام و کشور و آشفته کردن دشمنان ،به ویژه امریکا و اسرائیل است.

شیرزادی با  گرامیداشت ۲۹ فروردین روز ارتش و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این دیدار تاکید کرد: اقتدار نیروهای مسلح تنها به سلاح نیست؛ بلکه خودباوری نقش مهمی در اقتدار و توانمندی نیروهای مسلح دارد.

به گفته وی امروز با دلاورمردی ها و مرزبانی های مرزداران غیور ،مریوان در امنیت و صلابت کامل به سر می برد.

 

 

 

 

 

 

 

29 فروردين 96