آرامش و اطمینان خاطر دربین مردم در انتخابات وظیفه کارکنان وزارت کشور است

معاون امور اقتصادی و توسعه استانداری کردستان در جمع صمیمی با کارکنان فرمانداری مریوان با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری وشورای شهر و روستا گفت: برقراری آرامش و اطمینان خاطر در انتخابات وظیفه ذاتی کارکنان وزارت کشور است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان، حسین فیروزی با حضور  فرماندار مریوان ، بخشدارا ن و کارکنان فرمانداری مریوان در سالن اجتماعات فرمانداری با بیان جزئیاتی از وظایف بخشداران و کارکنان اداره به عنوان نیروی وزارت کشور در موضوع انتخابات پیشرو افزود:بی تردید موضوع و برگزاری سالم و باشور انتخابات پیشرو یکی از اولویت های فعلی دولت تدبیر و امید بوده و این مهم نیازمند تلاش و همت مضاعف کارکنان و بخشداران حوزه های مختلف بوده که با تعامل و  هم اندیشی با مردم و شهروندان  باعث شور و نشاط بیشتری در انتخابات شوند.

به گفته فیروزی مردم سالاری مهمترین مظهر آن از طریق صندوق های رای  قابل مشاهده است و دست یابی به این امر خطیر بر عهده  متولیان امر در انتخابات و عوامل اجرایی و کارکنان  و مدیران مدبر است.

معاون امور اقتصادی و توسعه استانداری کردستان یا یادآوری نقش پر رنگ مردم در انتخابات تاکید کرد:دعوت مردم به پای صندوق رای  خصوصا مناطق کم تر توسع یافته  و روستا های مرزنشین  از اولویت ها باید باشد.

وی همچنین با تصریح توسعه استان و مریوان در برنامه های پیشرو  معاونت سرمایه گذاری و اقتصادی استان افزود: در دولت تدبیر و امید هر طرح توسعه در کشور و مریوان باید به نوعی پیوست زیست محیطی داشته باشد.

فیروزی ایجاد رونق اقتصادی از منابع گردشگری در مریوان با رعایت مسائل زیست محیطی را از اولویت های برنامه های توسعه اقتصادی استان دبیان کرد و یادآور شد: مریوان پتانسیل های خاصی برای توسعه و جذب گردشگر دارد.

در ادامه این نشست صمیمی بخشداران حوزه های بخش مرکزی،خاومیرآباد و سرشیو  به بیان مشکلات حوزه ای خود پرداخته و کارکنان فرمانداری با مطرح کردن مطالبلا برحق و خواسته های خود از جمله بیمه تکمیلی،اضافه کاری و خواسته های دیگر با دکتر فیروزی به تبادل نظر پرداختند.

فیروزی  با اشاره به مطالبات و خواسته های  برحق و قانونی کارکنان فرمانداری مریوان  بیان کرد: تمام تلاش  و جدیدت خود را در خصوص برطرف کردن کمبودها  و  مشکلات کارکنان انجام خواهد داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28 فروردين 96