مجریان و ناظران انتخابات همه موظف به رعایت قانون هستند

فرماندار مریوان در جمع بخشداران و عوامل اجرایی انتخابات و متولیان در فرمانداری مریوان گفت : مجریان و ناظران انتخابات همه موظف به رعایت قانون هستند.

به گزارش روابط عمومی فرماندرای مریوان : محمد شفیعی در این جمع  افزود: با هماهنگی هیات های اجرایی و هیات های نظارت می توان ضمن برگزاری انتخابات سالم و حفظ و صیانت از آرای مردم به عنوان یک امانت بزرگ شاهد مشارکت بیشتر مردم  و شهروندان مریوان در این عرصه باشیم.

شفیعی یادآور شد: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه و حداکثری در این شهرستان از هم اکنون اندیشیده شده و برای برگزاری انتخابات سالم نیاز است همه دستگاه ها پای کار باشند.

فرماندار مریوان بر تعامل، هماهنگی و همکاری در پیشبرد صحیح امر خطیر انتخابات تاکید کرد و گفت: عوامل اجرایی انتخابات فرمانداری مریوان با هیات نظارت به عنوان یک مجموعه باید در راستای اهداف نظام و خدمت به مردم تلاش کنند.

وی تصریح کرد:عوامل اجرایی و هیات های نظارت و بخشدران مرکزی ، خاومیرآباد و سرشیو  باید با دقت هر چه بیشتر مواظب باشند که انتخابات با نظم و هماهنگی خاصی برگزار شود.

شفیعی در پایان اظهار کرد: نامزدها شورا ، مردم مریوان ، مجریان و ناظران انتخابات همه موظف به رعایت قانون هستند وکسی که قانون را باور نداشته باشد نمی تواند در جایگاه قانونی قرار بگیرد.

در ادامه هریک از حاضرین در جلسه به ارائه پیشنهادات و راه کارهای مناسب جهت برگزاری هر چه باشکوهتر انتخابات پیشرو پرداختند.

 

 

 

 

26 فروردين 96