اجرای طرح های هادی در روستاهای مریوان در دولت یازدهم نمود عینی پیدا کرده است

فرماندار مریوان در مسجد روستای بالک در حاشیه بهره بردای از چندین طر ح هادی به صورت نمادین با اشاره به کارنامه موفق دولت تدبیر و امید در محرومیت زدایی روستایی و اشتغال زایی در طول چهار سال گذشته افزود: اجرای طرح های هادی و پروژه های عمرانی در روستاها مریوان در دولت یازدهم نمود عینی پیدا کرده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مریوان، محمد شفیعی در جمع صمیمی  و متدین مردم روستای بالک در مسجد این روستا  با  اشاره به جزئیات تشکیل ماده صد امام (ره )  و عنایات ویژه  امام راحل به مشکلات  و آسیب های روستائیان در ابتدایی انقلاب افزود: ماده صد امام (ره) مستقل  بوده و هیچ گونه وابستگی به نهاد دولتی یا ارگان خاصی ندارد.

فرماندار مریوان تصریح کرد: در این راستا حضرت امام خمینی (ره ) رهبر و معمار انقلاب اسلامی در همان اوایل حکومت جمهوری اسلامی با عنایت به زیر ساخت های بنیان‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و مناسبت‌های آن فرامین مهم و قابل توجه برای نهادهایی همچون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی(حساب صد) جهاد کشاورزی و سازندگی صادر فرمودند .

شفیعی در ادامه  با مطرح کردن مسائل و مطالبات مردم روستای بالک از جمله موضوع آب شرب این روستا و آنتن دهی تلفن  ، گفت : مطالبات برحق این روستا در بازده زمانی کوتاه پیگیری و رصد می شود.

وی با بیان  اقدامات طرح های خوب و قابل ملموس در روستا در خصو طرح هادی  و زیر ساخت های این روستا ،خاطر نشان  کرد: بنیاد مسکن در استان کردستان و روستا های  هدف مریوان در طول چندین سال اخیر در دولت تدبیر و امید اقدامات شایسته و محرومیت زدایی خاصی انجام داده است.

شفیعی خاطر نشان کرد: نگاه تربیتی و دینی روستای بالک به پرورش طلاب حوزه های دینی و وجود مفاخر دینی و مذهبی قابل تقدیر بوده  و این نگاه ها نشان دهنده فرهنگ والای این روستا در تربیت افراد فرهیخته و دینی می باشد.

وی با قدر دانی  از تلاش های ماموستا مصطفی شیرزادی در هنگام  مسئولیت امام جمعه در این روستا در سالیان دور افزود: تدین و پرورش افراد مشهور و فرهیخته در این روستا زبان زده خاص و عام است.

فرماندار مریوان در ادامه با شاره  به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری  و شورای شهر و روستا در 29 اردیبهشت و مشارکت حداکثری مردم و روستائیات استان کردستان و مریوان افزود: مردم روستای بالک در طول سالیان گذشته همواره حضور و حمایت خود را از این نظام و انقلاب به اثبات رسانده اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26 فروردين 96