آرشیو خبرهای فرمانداری مریوان

رای مردم امانت است و باید به این مهم توجه خاص داشت

محمد شفیعی در این نشست که با حضور 25 نفر برای هماهنگی و برنامه ریزی هر چه منسجم تر برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای شهر و روستا "29اردیبهشت" در دفتر کاری خود با این اعضا داشت، با اشاره به محوریت قانون در خصوص انتخابات و تاکید بر برگزاری انتخابات سالم و باشکوه در انتخابات پیش رو افزود: بی تردید اعضای نمایندگان فرماندار در شعبات اخذ رای باید دارای قابلیت خاص و

ادامه...9 ارديبهشت 96
سفیران واقعی زیبایی های مریوان به شهر های خود باشید

فرماندار مریوان در آیین تقدیراز حضور بیش از 200تورلیدر سراسر کشور در سینما کوردستان شامگاه جمعه با تشکر از عوامل اجرایی ، کارگروه توسعه مردمی گردشگری مریوان ، مدیر کل گردشگری و میراث فرهنگی استان و جمع کثیری از افراد و دفاتر خدمات مسافرتی ، از تولیدر های سراسر کشور و بیش از 30 استان خواست سفیران واقعی زیبایی های مریوان به شهر های خود باشید.

ادامه...9 ارديبهشت 96
محرومیت زدایی از اولویت های اصلی دولت تدبیر و امید است

فرماندار مریوان در نشست و هم اندیشی با بسیج سازندگی کشور و تنی چند از فرماندهان سپاه استان در خصوص پروژه بزرگ قرارگاه پیشرفت و آبادانی و محرومیت زدایی در بخش سرشیو مریوان گفت: محرومیت زدایی از اولویت های اصلی دولت تدبیر و امید است.

ادامه...4 ارديبهشت 96
رژه ارتش در روز 29 فرودین در مریوان بسیار مقتدرانه بود

فرماندار مریوان در جمع تنی چند از فرماندهان ارتش مستقر در مریوان با اشاره به صلابت و اقتدار همیشگی ارتش در چندین دهه گذشته در انقلاب اسلامی و شهرستان مرزی مریوان گفت: رژه ارتش در روز 29 فرودین در مریوان بسیار مقتدرانه بود .

ادامه...3 ارديبهشت 96
دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان با فرماندار شهرستان مریوان

مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان به همراه رئیس گازرسانی ناحیه مریوان با فرماندار شهرستان مریوان در محل فرمانداری این شهرستان دیدار کردند.

ادامه...3 ارديبهشت 96
فرماندار مریوان تاکید کرد: مدیریت و نظم مولفه های اصلی در استقبال از تولیدر ها باید باشد

فرماندار مریوان در چهارمین جلسه کارگروه مردمی توسعه بازار مریوان تاکید کرد: مدیریت و نظم مولفه های اصلی در استقبال از تولیدر ها باید باشد.

ادامه...3 ارديبهشت 96
کولبران مرزنشین بیمه اجتماعی روستائیان می شوند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان کردستان خبر داد: با 50 درصد تخفیف کولبران مرزنشین بیمه اجتماعی روستائیان می شوند.

ادامه...2 ارديبهشت 96
توانمندیهای واقعی زنان در جامعه روستای نیازمند نگاه یژه است

فرماندار مریوان دراولین نشست فصلی مشاوران امور بانوان فرمانداران استان که با حضور مدیر کل امور بانوان استان در سالن جلسات فرمانداری مریوان برگزارشد ،گفت: توانمندی های واقعی زنان در جامعه روستای باید دیده شد و نگاه ویژه ای به آن صورت گیرد .

ادامه...2 ارديبهشت 96
فرماندار مریوان : آغاز انقلاب گردشگری در مریوان در راه است

فرماندار مریوان در حضور هتل داران و نمایندگان دفاتر گردشگری و تنی چند ار روسای ادارات استانی و شهرستانی در حوزه گردشگری و جذب توریسم افزود: آغاز انقلاب گردشگری در مریوان در راه است.

ادامه...2 ارديبهشت 96
فرماندار مریوان : نگاه دولت تدبیر و امید به اشتغال و تولیدجدی است

فرماندار مریوان در حضور صاحبان فکر و سرمایه مریوان در دومین نشست هم اندیشی شناخت ظرفیت های سرمایه گذاری در حوزه کشاورزی تاکید کرد:نگاه دولت تدبیر و امید به اشتغال و تولید واقعی و جدی است.

ادامه...31 فروردين 96
صفحه