آرشیو خبرهای فرمانداری مریوان

پیام تبریک فرماندار مریوان به مناسبت عید سعید فطر

فرماندارمریوان در پیام خود چنین آورده است: ماه پرخیر و بركت رمضان کم کم به لحظات پایانی خود نزدیک می شود و وقت وداع تلخ با لحظات با شکوه رمضان و پر خیر و برکت و هنگامه پاداش گرفتن روزه داران واقعی فرا می رسد .

ادامه...4 تير 96
به مناسبت روز اصناف با حضور فرماندار مریوان٬روسای ادارات و تنی چند از اعضای شورای جدید شهر

ه مناسبت روز اصناف با حضور فرماندار مریوان٬روسای ادارات و تنی چند از اعضای شورای جدید شهر ٬اتحادیه صنفی مریوان در روز سوم تیر اقدام به دادن ایین افطاریه در داخل حیاط فرمانداری مریوان کرد. به گفته سید عبدالله مردای رییس اتاق اصناف مریوان بیش از ۱۰۰نفر در این ایین حضور داشتند.

ادامه...4 تير 96
اهداء لوح تقدیر به فرماندار مریوان از طرف رییس پارک علم و فناوری استان کردستان

اهداء لوح تقدیر به فرماندار مریوان از طرف رییس پارک علم و فناوری استان کردستان دکتر سعیدی و هیات همراه با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان های مریوان و سروآباد به پاس حمایت ها همه جانبه محمد شفیعی از مدیریت مرکز رشد مریوان // شنبه 3 تیر ماه

ادامه...4 تير 96
دیدار مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان آقای سید البرز حسینی به همراه هیات همراه و نماینده مجلس شورای اسلامی

دیدار مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان آقای سید البرز حسینی به همراه هیات همراه و نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان های مریوان وسرواباد آقای منصور مرادی با فرماندار مریوان // شنبه 3 تیرماه دفتر جلسات فرمانداری

ادامه...4 تير 96
نشست فرماندار با رییس پارک علم و فناوری استان و هیات همراه//شنبه ۳تیر ماه

فرماندار مریوان :پارک علم و فناوری در مریوان مولود جدید و مبارک است. به گفته محمد شفیعی ایجاد اشتغال پایدار و ارزش افزوده در جامعه از اولویت های مهم پارک علم و فناوری است.

ادامه...4 تير 96
برای جهانی شدن کلاش نیاز به سازو کار جدیداست

فرماندار مریوان در جلسه برنامه ریزی گردشگری و صنایع دستی که با حضور شهردار مریوان " فواد کریمی" و تنی چند از روسای ادارات روز شنبه 3 تیر در دفتر جلسات فرمانداری برگزارشد، گفت: برای جهانی شدن کلاش بافی نیاز به سازو کار جدیداست.

ادامه...4 تير 96
فرماندار مریوان خبر داد:

فرمانداری مریوان درراستای ایجادنشاط اجتماعی و فرهنگی در جامعه و بین شهروندان مریوان و رده های مختلف سنی جوانان مریوانی به مناسبت روز قدس برگزار می کند.

ادامه...3 تير 96
پیام تشکر فرماندار مریوان از حضور سبز و پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

محمد شفیعی در پیامی از حضور مردم فهیم ،مرزداران غیور ، آگاه و متدین شهرستان مریوان برای شرکت و حضور سبز در راهپیمایی روز قدس قدر دانی و تشکر بعمل آورد.

ادامه...3 تير 96
روز قدس بشارت دهنده سقوط یهودیت و اسرائیل جنایتکار است

استاد حوزه و دانشگاه در سخنرانی آیین روز قدس در مریوان با اشاره به داستانهای در مورد قوم یهود و ذات پلید و غضمانه این قوم و سرگذشت فرزندان ناخلف و نابکار یهودیت و جنایت های ظالمانه آنها در طول تاریخ بشریت و در فلسطین مظلوم و تمام منطقه خاورمیانه افزود: بیان اینکه روز قدس بشارت دهنده سقوط رژیم فاسد اسرائیل است و حمایت های استکبار جهانی نخواهد توانست این رژیم اشغالگر را سرپا نگهدارد، گفت: امام راح

ادامه...3 تير 96
همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و همگام با مردم سراسر ایران اسلامی، راهپیمایی روز قدس در شهر مریوان

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و همگام با مردم سراسر ایران اسلامی، راهپیمایی روز قدس در شهر مریوان با حضور فرماندار و روسای ادارات و ارگان های مختلف شهرستان و حضور پرشکوه مردم و شهروندان مریوان برگزار گردید .

ادامه...3 تير 96
صفحه